Podobne artykuły

GEORGE I AMAL CLOONEY SIĘ ROZWODZĄ?!

2019.01.24 15:57 | © Stars.pl

Media zza oceanu donoszą, że George i Amal Clooney zamierzają się... rozwieźć! Rzecznik prasowy pary zdążył już nawet skomentować te doniesienia!

Galeria

Jakiś czas temu, fani praktycznie z całego świata, zaczęli się martwić o związek Georga i Amal. W zagranicznych mediach od niedawna nieustannie pojawiają się plotki, że para zamierza wziąć rozwód! Jednak czy informacje, które do tej pory do nich docierały, były w rzeczywistości prawdziwe?

Czytaj też: Rosati chce 22 tys. zł alimentów!

Galeria

Informacje o rozwodzie pary, docierały do nas praktycznie z każdej strony, już od kilku dni. Obecnie, kiedy nawet rzecznik prasowy zdecydował się na wydanie specjalnego oświadczenie! Plotki zdecydowanie przybrały na sile! Czy George i Amal faktycznie się rozwiodą?

Galeria

Jakiś czas temu media pisały, że Amal Clooney była zmuszona do ucieczki z domu! Zabrała bliźniaki do posiadłości pary w Sardynii. Informatorzy donosili również, że w tym czasie George dosłownie zasypywał żonę telefonami i wiadomościami, a także starał się walczyć o kontakt z własnymi dziećmi.

Czytaj też: Amal Clooney w drugiej ciąży?!

Na szczęście dla wielbicieli tego małżeństwa – cała historia została wyssana z palca! Wszystko wskazuje na to, że George i Amal mają się naprawdę dobrze! Przypominamy, że para pobrała się we wrześniu 2014 roku i wspólnie wychowują bliźniaki, które przyszły na świat ubiegłym roku.

Najprawdopodobniej Amal i George stali się właśnie kolejną parą, która podobnie jak Beckhamowie, będą „rozwodzić się” przynajmniej raz na kilka lat. Trzymamy jednak kciuki, żeby nie doszło do prawdziwego rozstania!

Czytaj też: GEORGE CLOONEY NAMAWIA DO BOJKOTU LUKSUSOWYCH HOTELI

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie