Podobne artykuły

GEORGE I AMAL CLOONEY SIĘ ROZWODZĄ?!

2019.01.24 15:57 | © Stars.pl

Media zza oceanu donoszą, że George i Amal Clooney zamierzają się... rozwieźć! Rzecznik prasowy pary zdążył już nawet skomentować te doniesienia!

Galeria

Jakiś czas temu, fani praktycznie z całego świata, zaczęli się martwić o związek Georga i Amal. W zagranicznych mediach od niedawna nieustannie pojawiają się plotki, że para zamierza wziąć rozwód! Jednak czy informacje, które do tej pory do nich docierały, były w rzeczywistości prawdziwe?

Galeria

Informacje o rozwodzie pary, docierały do nas praktycznie z każdej strony, już od kilku dni. Obecnie, kiedy nawet rzecznik prasowy zdecydował się na wydanie specjalnego oświadczenie! Plotki zdecydowanie przybrały na sile! Czy George i Amal faktycznie się rozwiodą?

Galeria

Jakiś czas temu media pisały, że Amal Clooney była zmuszona do ucieczki z domu! Zabrała bliźniaki do posiadłości pary w Sardynii. Informatorzy donosili również, że w tym czasie George dosłownie zasypywał żonę telefonami i wiadomościami, a także starał się walczyć o kontakt z własnymi dziećmi.

Na szczęście dla wielbicieli tego małżeństwa – cała historia została wyssana z palca! Wszystko wskazuje na to, że George i Amal mają się naprawdę dobrze! Przypominamy, że para pobrała się we wrześniu 2014 roku i wspólnie wychowują bliźniaki, które przyszły na świat ubiegłym roku.

Najprawdopodobniej Amal i George stali się właśnie kolejną parą, która podobnie jak Beckhamowie, będą „rozwodzić się” przynajmniej raz na kilka lat. Trzymamy jednak kciuki, żeby nie doszło do prawdziwego rozstania!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie