Podobne artykuły

Olga Kalicka z synkiem na Instagramie

2019.01.24 16:45 | © Stars.pl

Olga Kalicka 26 letnia aktorka, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" urodziła niedawno swoje pierwsze dziecko. Olga poinformowała fanów o swojej ciąży w sierpniu ubiegłego roku. Od tego czasu na swoim Instagramie chętnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem.

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

Podczas ciąży aktorki, na Instagramie zaatakowała ją fanka, przesyłając jej okropne wiadomości: Żebyś urodziła martwą córkę Poroń ścierwo 

Czytaj też: POLAK NAWOŁYWAŁ DO ZABÓJSTWA KSIĘCIA HARRY'EGO

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

Aktorka mówiła, że nie przejmuje się takimi sytuacjami, jednak było widać , że było jej ciężko, zresztą, nie ma się co dziwić.

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

18.1 Olga pochwaliła się swoim Instagramie, że urodziła synka w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Zamieściła uroczą fotografię z opisem: Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! Pod postem pojawiło się setki miłych wiadomości: Cudownie! Gratulujemy! Witaj w gronie mam! Witaj dziecinko!Gratulacje!

Czytaj też: Olga Kalicka zdradziła imię synka!

Galeria www.instagram.com/olgakalicka

Ojcem maluszka jest wieloletni partner Olgi- Cezary. Ponieważ aktorka nie lubi afiszować się swoim życiem prywatnym, niewiele o nim wiadomo.

Dzisiaj Kalicka wrzuciła na swój insagram kolejne urocze zdjęcie z synkiem, na którym czule go całuje: Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i gratulacje. U nas wszystko wspaniale. Przepraszam, ze tak mało wrzucam, ale wciąż się z Maluszkiem poznajemy i to mnie pochłania. Obiecuję za parę dni odpowiedzieć na Wasze pytania. Póki co wysyłamy duuuużo miłości

Czytaj też: Maryla Rodowicz wciąż czeka na rozwód!

Fani od razu odpowiedzieli Kalickiej: Pytania mogą poczekać Instagram też. Czas z dzieckiem jest bezcenny. Nie ma za co przepraszać. Cudowna kruszynka! To czas dla pani i dziecka niech to Pani wykorzysta w 100%dla tego małego cudu, bo ten czas już nie wróci. A instagramem i mediami społecznościowymi niech Pani sobie nie zaprząta głowy i nie marnuje na nie czasu kosztem dziecka.

Padły również pytania o imię dziecka, ale Kalicka wciąż tego nie zdradziła.

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie