Podobne artykuły

Znamy główną prowadzącą „Bog brother”!

2019.01.24 18:00 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu stacja TVN ogłasza, że szuka uczestników do nowego „Big Brothera”. Osiemnaście lat temu, program ten odniósł ogromny sukces i stacja zdecydowała się go powtórzyć. Niektórzy myśleli, że prowadzącą program, będzie Martyna Wojciechowska, lub jak donosiły plotki, jej partner Przemysław Kossakowski. Niestety, ani jedno, ani drugie nie okazało się prawdą.

Galeria

Wirtualnemedia donoszą, że stacji TVN najbardziej spodobała się kandudatura Agnieszki Woźniak-Starak, To ona będzie główna prowadzącą nowego „Big Brothera”. Już od kilku miesięcy mówiło się, że to Agnieszka jest główną kandydatką na to miejsce, ale dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Wirtualnemedia twierdzą, że prowadzących ma być kilku, ale póki co to stanowisko jest pewne dla Woźniak.

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością, a osoby, które mieszkały w domu Wielkiego Brata, stały się celebrytami. Nic więc dziwnego, że do tej edycji zgłosiło się 12 tysięcy kandydatów, jak informuje Dyrektor programowa kanałów TVN Fabuła i TVN7 - Katarzyna Mazurkiewicz. Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło - wyjaśnia Mazurkiewicz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami i dodaje, że w tym sezonie producenci postawią na... interaktywność: Żyjemy teraz w dobie Internetu i mediów społecznościowych - pytanie jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Jak będzie wyglądało prawdziwe życie bez internetowego filtra? Duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata, będą mieli widzowie

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Jak w dzisiejszych czasach mieszkańcu Domu Wielkiego Brata poradzą sobie bez dostępu do internetu i świata zewnętrznego? Na pewno będzie to dla nich wyzwanie.

Czytaj też: KYLIE JENNER POGODZIŁA SIĘ Z JORDYN WOODS?!

Galeria

Będziecie śledzić losy uczestników w programie?

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie