Podobne artykuły

BEYONCE SKRYCIE MARZY O OSCARZE!

2019.01.24 23:01 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że zdobycie prestiżowej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej jest dla Beyonce jednym z największych marzeń. Jednak w przeciągu kilku lat jej kariery okazało się, że talent aktorski gwiazdy, ani trochę nie dorównuje muzycznemu. Myślicie, że zamierza teraz kibicować Lady Gadze?

Galeria fot. Instagram/beyonce

Przypominamy, że Lady Gaga została niedawno nominowana do Oscarów 2019. Ta informacja wstrząsnęła zarówno światem muzyki, jak i kina. Wokalistka do tej pory była znana głównie z muzyki. Słynęła również ze swoich często kontrowersyjnych i nietypowych zachowań. Pamiętacie jeszcze jak wystąpiła w kostiumie z... surowego mięsa? Jednak w przeciągu ostatnich miesięcy, rozwijała również swoją karierę w branży aktorskiej! Wszystko dzięki wyjątkowej roli w Narodzinach Gwiazdy!

Czytaj też: CARDI B ZABIERZE OFFSETA NA ROZDANIE GRAMMY?!

Galeria fot. Instagram/beyonce

Talent aktorki bardzo szybko doceniła Amerykańska Akademia Filmowa. Wokalistka została nawet nominowana do Oscara 2019 w kategorii najlepsza aktorka! Trzeba przyznać, że o takim wyróżnieniu marzą aktorki praktycznie z całego świata, a także jej koleżanka z branży... Beyonce!

Galeria

Niewielu fanów Beyonce o tym wiedziało, chociaż gwiazda przyznała sie do tego, że skrycie marzy o Oscarze, już w 2002 roku! Wokalistka opowiedziała o tym Michaelowi Caine, na planie filmu Austin Powers i Złoty Członek.

Czytaj też: ILE ZARABIAJĄ BEYONCE I JAY-Z?

Wiedziałem, że jest piosenkarką i ma zespół. Pewnego dnia spytałem ją: "Co chcesz robić w życiu?", a ona powiedziała: "Chcę wygrać nagrodę Akademii za aktorstwo". - wyznał

Jak do tej pory, wokalistka nie wykazała się zbytnio talentem aktorskim. Artystka wystąpiła co prawda w kilku produkcjach, jednak żadna z nich nie okazała się hitem. Najsłynniejszą rolą wokalistki była rola Denny Jones, którą zagrała w produkcji Dreamgirls.

Czytaj też: Robert Lewandowski marzy o kolejnym dziecku!

Myślicie, że Beyonce uda się kiedyś spełnić swoje marzenie? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie