Podobne artykuły

BEYONCE SKRYCIE MARZY O OSCARZE!

2019.01.24 23:01 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że zdobycie prestiżowej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej jest dla Beyonce jednym z największych marzeń. Jednak w przeciągu kilku lat jej kariery okazało się, że talent aktorski gwiazdy, ani trochę nie dorównuje muzycznemu. Myślicie, że zamierza teraz kibicować Lady Gadze?

Przypominamy, że Lady Gaga została niedawno nominowana do Oscarów 2019. Ta informacja wstrząsnęła zarówno światem muzyki, jak i kina. Wokalistka do tej pory była znana głównie z muzyki. Słynęła również ze swoich często kontrowersyjnych i nietypowych zachowań. Pamiętacie jeszcze jak wystąpiła w kostiumie z... surowego mięsa? Jednak w przeciągu ostatnich miesięcy, rozwijała również swoją karierę w branży aktorskiej! Wszystko dzięki wyjątkowej roli w Narodzinach Gwiazdy!

Talent aktorki bardzo szybko doceniła Amerykańska Akademia Filmowa. Wokalistka została nawet nominowana do Oscara 2019 w kategorii najlepsza aktorka! Trzeba przyznać, że o takim wyróżnieniu marzą aktorki praktycznie z całego świata, a także jej koleżanka z branży... Beyonce!

Niewielu fanów Beyonce o tym wiedziało, chociaż gwiazda przyznała sie do tego, że skrycie marzy o Oscarze, już w 2002 roku! Wokalistka opowiedziała o tym Michaelowi Caine, na planie filmu Austin Powers i Złoty Członek.

Wiedziałem, że jest piosenkarką i ma zespół. Pewnego dnia spytałem ją: "Co chcesz robić w życiu?", a ona powiedziała: "Chcę wygrać nagrodę Akademii za aktorstwo". - wyznał

Jak do tej pory, wokalistka nie wykazała się zbytnio talentem aktorskim. Artystka wystąpiła co prawda w kilku produkcjach, jednak żadna z nich nie okazała się hitem. Najsłynniejszą rolą wokalistki była rola Denny Jones, którą zagrała w produkcji Dreamgirls.

Myślicie, że Beyonce uda się kiedyś spełnić swoje marzenie? ;)

Galeria fot. Instagram/beyonceGaleria fot. Instagram/beyonceGaleria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie