Podobne artykuły

Rozenek zabrakło w spocie TVN-u!

2019.01.24 22:21 | © Stars.pl

W dniu dzisiejszym odbyła się premiera najnowszego spotu wizerunkowego TVN. Trzeba powiedzieć, że jest on dość oryginalny. Na konferencji ramówkowej Stacji TVN wzbudził on największe zainteresowanie. Stacja zaprezentowała program na nadchodzący sezon wiosenny.

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Spot trwa 2,5 minuty i jest to teledysk disco-polo. Gwiazdy śpiewają i tańczą w rytm muzyki, ubrane w kolorowe, kiczowate stroje. W teledysku możemy zobaczyć Magdę Gessler, Kubę Wojewódzkiego, Kinga Rusin i wiele innych twarzy TVN-u, ale brakuje w nim Małgorzaty Rozenek. Ta niewątpliwie błyszczała na konferencji ramówkowej i wielkim zaskoczeniem jej jej brak w spocie. Rozenek poprowadzi program „Projekt Lady”.

Czytaj też: DLACZEGO SELENA GOMEZ NIE LUBI SNAPCHATA?

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata wytłumaczyła dlaczego zabrakło jej w teledysku portalowi plotek.pl: Mnie nie było w nim tak samo, jak wielu innych osób. Stacja TVN ma tak wiele twarzy, tak wiele gwiazd, że za każdym razem zmieszczenie wszystkich gwiazd może być problemem. 

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Mimo, iż sama w nim nie wystąpiła, teledysk bardzo jej się podoba, a Hubert Urbański wypadł najlepiej: Sam spot jest rewelacyjny. Każdy spot TVN-u jest naprawdę mistrzostwem świata. Każdy jest inny, każdy jest o czymś innym... i to jest świetne! Hubert Urbański skradł show

Czytaj też: WIEMY CZEGO BOI SIĘ JUSTIN BIEBER!

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Zdania odbiorców są podzielone. Jednym się podoba inni uważają, że jest beznadziejny.

A Wy jakie macie zdanie na temat spotu TVN?

Czytaj też: LINDSAY LOHAN PRZERYWA MILCZENIE!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie