Podobne artykuły

CALVIN HARRIS NIE CIERPI SWOJEGO PSEUDONIMU!

2019.01.25 08:02 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że nazwisko Calvina Harrisa zna chyba każdy fan muzyki tanecznej, praktycznie w każdym zakątku świata. Niewiele osób wie jednak, że nie jest to prawdziwe nazwisko muzyka! Co więcej, artysta wprost nie cierpi, kiedy ktoś zwraca się do niego Calvin!

Galeria fot. Instagram/calvinharris

Artysta stał się popularny w 2007 roku. To właśnie wtedy wydał swój pierwszy krążek - Created Disco. Jednak światowej sławy gwiazdą stał się dopiero w 2011 roku, kiedy wraz z Rihanną nagrali kawałek We Found Love. Wtedy nazwisko muzyka poznali praktycznie wszyscy!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NA OKŁADCE MAGAZYNU VOGUE

Galeria fot. Instagram/calvinharris

Od tego czasu artysta utrzymuje się na szczytach rankingów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych didżejów na całym świecie. Przypominamy, że dwukrotnie (w 2014 i 2017 roku) został najlepiej zarabiającym DJ świata! Niestety nawet większość najwierniejszych fanów muzyka nie wie, że w rzeczywistości artysta nie nazywa się Calvin Harris! Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na stałe pożegna się z tym pseudonimem!

Galeria fot. Instagram/calvinharris

Jesteście ciekawi jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko muzyka? Znamy odpowiedź na to pytanie! Calvin Harris w to w rzeczywistości... Adam Wiles! Muzyk przyznał niedawno, że nienawidzi swojego pseudonimu!

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Nikt nie nazywa mnie Calvin. To okropne i nie jest to moje imię. Na początku mojej kariery, kiedy ludzie spotykali się ze mną po raz pierwszy, pozwoliłem na to. To był przydomek. Mówiłem: "Przykro mi, ale to niedorzeczne. Mówisz do mojego alter ego." Od tamtego dnia mówię: "Nie obchodzi mnie, czy uważasz, że to pseudonim, czy coś, to nie moje imię". - wyznał

W 2017 roku artysta wydał swoją ostatnią płytę, którą jeszcze podpisał pseudonimem. Myślicie, że następny album podpisze już swoim prawdziwym nazwiskiem? Po takim wyznaniu, nikt nie ma już chyba żadnych wątpliwości, że muzyk prędzej czy później rozstanie się z muzycznym pseudonimem. Jednak w jego przypadku, może to być naprawdę trudne. Myślicie, że fani polubią prawdziwe nazwisko artysty i rozpoznają jego kawałki?

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie