Podobne artykuły

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Ameryka Express”

2019.01.25 09:31 | © Stars.pl

Edward Miszczak, dyrektor stacji TVN poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi jak dotąd kolejnej edycji „Ameryka express”.

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Prowadząca przechodzi ze stacji TVN do TVN7, gdzie poprowadzi nową edycję programu „Big Brother”. To właśnie w TVN7 będziemy mogli zobaczyć nową edycję. Nagrania do obu programów ruszają w tym samym czasie, dlatego niemożliwe jest, by Agnieszka poprowadziła oba projekty.

Czytaj też: „Ranczo” bez Cezarego Żaka?

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Edward Miszczak poinformował Wirtualną Polskę, że: Aktualnie szukamy osoby, która mogłaby zastąpić Agnieszkę w programie "Ameryka Express". Agnieszka poprowadzi "Big Brothera", dlatego nie ma możliwości, aby poprowadziła też drugi format. Nagrania do obu formatów pokrywają się. Kiedy ekipa będzie wyjeżdżała z kraju na zdjęcia, rozpoczną się zdjęcia do "Big Brothera"

Agnieszka Woźniak-Starak została główna prowadzącą „Big Brothera”, po tym jak pojawiły się plotki, że program poprowadzi Martyna Wojciechowska lub jej partner Przemysław Kossakowski.

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

Wirtualnemedia doniosły, że stacji TVN najbardziej spodobała się kandydatura Agnieszki Woźniak-Starak. Już od kilku miesięcy mówiło się, że to Agnieszka była główną kandydatką na to miejsce, ale dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Wirtualnemedia twierdzą, że prowadzących ma być kilku, ale póki co to stanowisko jest pewne dla Woźniak.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością, a osoby, które mieszkały w domu Wielkiego Brata, stały się celebrytami. Nic więc dziwnego, że do tej edycji zgłosiło się 12 tysięcy kandydatów, jak informuje Dyrektor programowa kanałów TVN Fabuła i TVN7 - Katarzyna Mazurkiewicz. Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło - wyjaśnia Mazurkiewicz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami i dodaje, że w tym sezonie producenci postawią na... interaktywność: Żyjemy teraz w dobie Internetu i mediów społecznościowych - pytanie jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Jak będzie wyglądało prawdziwe życie bez internetowego filtra? Duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata, będą mieli widzowie

Czytaj też: DLACZEGO SELENA GOMEZ NIE LUBI SNAPCHATA?

Kogo chcielibyście zobaczyć w roli prowadzącego program „Ameryka express”?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie