Podobne artykuły

Bieber przerywa karierę?!

2018.10.28 19:41 | © Stars.pl

Wierni fani muzyki Justina Biebera jeszcze przez jakiś czas będą mogli wyłącznie pomarzyć o nowej płycie artysty. Wszystko spowodowane jest tym, że obecnie Bieber zamiast nagrywać nowe utwory woli spędzać czas z niedawno poślubioną Hailey Baldwin.

Kiedy w 2017 roku Justin Bieber odwołał 14 koncertów mających zakończyć jego trasę koncertową, fani wokalisty z pewnością nie spodziewali się, że jest to dopiero początek długiej przerwy w karierze artysty. Wokalista od samego początku nie ukrywał, że jest już zmęczony sławą i potrzebuje chwili odpoczynku.

Gdy jednak Justin poznał Hailey trwająca już przerwa w karierze szybko nabrała nowego znaczenia i już wtedy było wiadomo, że może znacznie się przedłużyć. Obecnie wokalista stara się skupiać całą swoją energię na swojej żonie i całkowicie oddaje się temu związkowi. Uczucie do Hailey zawładnęło nim na tyle, że wokalista sam przyznał, że w najbliższym czasie nie zamierza wracać do muzyki.

Żona Biebera nie do końca rozumie jego decyzje. Modelka w przeciwieństwie do wokalisty uwielbia swoją pracę, z której przez cały czas stara się czerpać satysfakcję. Sama przyznaje, że często nie może doczekać się nowych fascynujących projektów. Ukochany stara się jednak wspierać małżonkę i pomagać jej w pokonywaniu trudności.

Wobec takiej różnicy zdań na temat spraw zawodowych ciężko jest jednak uniknąć konfliktów. "Justin czuje się dobrze. Nie wydaje się jednak gotowy do nagrywania nowej muzyki i powtarza, że chce po prostu spędzać czas z Hailey. Ona wydaje się bardziej gotowa do pracy niż on. Mieli na tym polu kilka konfliktów. Justin lubi po prostu spędzać jakoś z nią czas, oglądać filmy i relaksować się. Hailey ma natomiast dużo energii i projektów, które chce zrobić. Nie są na tym samym etapie, jeśli chodzi o pracę. Hailey rozumie jednak, jak ciężko pracował Justin tak długo i jest dla niej w porządku, że robi sobie przerwę. Jeśli ona chce pracować, Justin przyjmuje to dobrze. Mają czasem konflikty, ale to nic niezwykłego. Nadal są bardzo zakochani, a ich rodziny kochają się nawzajem. Tylko to się liczy." - zdradza informator People

Mamy jednak nadzieję, że za jakiś czas Hailey uda się w końcu zmobilizować męża do powrotu do pracy.

Galeria fot. Instagram/haileybaldwinGaleria fot. Instagram/haileybaldwinGaleria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/justinbieber
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie