Podobne artykuły

Księżna Meghan nie jest w ciąży?!

2019.01.25 11:00 | © Stars.pl

Odkąd Książe Harry ogłosił zaręczyny z Meghan, oczy całego świata były skupione właśnie na niej. Wszystkich dziwił fakt, że Harry chce wziąć ślub z rozwódką. No ale tak właśnie się stało. Dziś Księżna Sussex jest w zaawansowanej ciąży i razem z Harrym oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Przynajmniej tak wszyscy myśleli, aż do teraz!

Czytaj też: ESMERALDA GODLEWSKA JEST W CIĄŻY?!

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Zagraniczne tabloidy donoszą, że Meghan wcale nie jest w ciąży a para królewska wynajęła surogatkę! Ich zdaniem brzuszek Księżnej jest sztuczny, a ona ani trochę nie przytyła w stanie błogosławionym. Jak zauważyli internauci, Meghan kiedyś bała się zajść w ciąże, ze względy na to, że straci swoją idealna sylwetkę. Teraz jedynie brzuszek jest większy a Księżna wciąż wygląda idealnie.

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Brytyjski tabloid Daily Mail twierdzi, że dowodem na „udawana ciążę” Meghan jest filmik, na którym Księżna kuca i wstaje energicznie bez problemu. Do Tego ma na nogach dość wysokie szpilki. Internauci uważają, że jest niemożliwym, by kobieta w tak zaawansowanej ciąży kucała i podnosiła się z taką sprawnością i to w szpilkach (zobaczcie filmik od 2:45).

Czytaj też: Meghan Markle zainspirowała się Kate? Prawie identyczne sukienki to nie przypadek ?

Galeria

Gdyby okazało się to prawdą to Księżna przeszłaby samą siebie. Dotychczasowe doniesienia o kłótniach Kate, jej trudnym charakterze czy pomysłem rodzenia we własnym domu byłyby niczym w porównaniu z wynajęciem przez parę surogatki. A może właśnie dlatego Meghan „kombinuje” by rodzić w domu?

Księżna twierdzi, że tylko poród w domu da jej i Harremu intymność jakiej potrzebują tego dnia. Nie trzeba być jednak geniuszem, by wiedzieć, że w razie komplikacji przy porodzie, lepiej dla matki i dziecka gdy mimo wszystko będą w szpitalu. Miejmy nadzieję, że Meghan jest tego świadoma, no chyba, że faktycznie brzuszek jest sztuczny. Ciekawe co by powiedziała na to Królowa Elżbieta...

Czytaj też: KATE MIDDLETON JEST W CZWARTEJ CIĄŻY?!

Myslicie, że Meghan faktycznie może udawać ciążę?

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie