Podobne artykuły

Księżna Meghan nie jest w ciąży?!

2019.01.25 11:00 | © Stars.pl

Odkąd Książe Harry ogłosił zaręczyny z Meghan, oczy całego świata były skupione właśnie na niej. Wszystkich dziwił fakt, że Harry chce wziąć ślub z rozwódką. No ale tak właśnie się stało. Dziś Księżna Sussex jest w zaawansowanej ciąży i razem z Harrym oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Przynajmniej tak wszyscy myśleli, aż do teraz!

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Zagraniczne tabloidy donoszą, że Meghan wcale nie jest w ciąży a para królewska wynajęła surogatkę! Ich zdaniem brzuszek Księżnej jest sztuczny, a ona ani trochę nie przytyła w stanie błogosławionym. Jak zauważyli internauci, Meghan kiedyś bała się zajść w ciąże, ze względy na to, że straci swoją idealna sylwetkę. Teraz jedynie brzuszek jest większy a Księżna wciąż wygląda idealnie.

Galeria © Forum/The Mega Agency/Backgrid/REUTERS

Brytyjski tabloid Daily Mail twierdzi, że dowodem na „udawana ciążę” Meghan jest filmik, na którym Księżna kuca i wstaje energicznie bez problemu. Do Tego ma na nogach dość wysokie szpilki. Internauci uważają, że jest niemożliwym, by kobieta w tak zaawansowanej ciąży kucała i podnosiła się z taką sprawnością i to w szpilkach (zobaczcie filmik od 2:45).

Galeria

Gdyby okazało się to prawdą to Księżna przeszłaby samą siebie. Dotychczasowe doniesienia o kłótniach Kate, jej trudnym charakterze czy pomysłem rodzenia we własnym domu byłyby niczym w porównaniu z wynajęciem przez parę surogatki. A może właśnie dlatego Meghan „kombinuje” by rodzić w domu?

Księżna twierdzi, że tylko poród w domu da jej i Harremu intymność jakiej potrzebują tego dnia. Nie trzeba być jednak geniuszem, by wiedzieć, że w razie komplikacji przy porodzie, lepiej dla matki i dziecka gdy mimo wszystko będą w szpitalu. Miejmy nadzieję, że Meghan jest tego świadoma, no chyba, że faktycznie brzuszek jest sztuczny. Ciekawe co by powiedziała na to Królowa Elżbieta...

Myslicie, że Meghan faktycznie może udawać ciążę?

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie