Podobne artykuły

CHRIS BROWN WZBOGACI SIĘ DZIĘKI OSKARŻENIU O GWAŁT?!

2019.01.25 16:02 | © Stars.pl

Chris Brown został niedawno oskarżony o gwałt. Obecnie muzyk stara się zrobić wszystko, co w jego mocy żeby odzyskać dobre imię. Trzeba przyznać, że idzie mu to całkiem nieźle! Zdecydował się jednak na wyciągnięcie najcięższych dział przeciwko kobiecie, która go oskarżyła...

Galeria fot. Instagram/blackpyramidofficial

Kilka dni temu, 24-latka wyznała, że Chris Brown ją zgwałcił. Na reakcję rapera nie trzeba było długo czekać! Muzyk praktycznie od razu pozwał młodą kobietę o... zniesławienie! Jak się okazuje, to dopiero początek! Chris nie zamierza się poddać w walce o odzyskanie dobrego imienia!

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Z pewnością nie jest mu teraz łatwo. Przypominamy, że ma już na swoim koncie, zdecydowanie nieciekawą kartotekę... Kiedy wiec informacja od domniemanym gwałcie dotarła do mediów, większość nie miała żadnego problemu z tym żeby w nią uwierzyć!

Okazuje się jednak, że przez kilka ostatnich lat, Chris Brown zdążył się sporo nauczyć. Obecnie raper zacięcie walczy o dobre imię! Dowiedzieliśmy się, że pozwanie kobiety o zniesławienie, jest jedynie początkiem jego planu!

Czytaj też: SHAWN MENDES PRZYGOTOWUJE SIĘ DO POJEDYNKU Z BIEBEREM

Jeżeli wszystko pójdzie po jego myśli, to artysta może się nieźle wzbogacić na oskarżeniu o gwałt! Chris Brown wypuścił niedawno całą linię koszulek z napisem: ta dziw*a kłamie. Wszyscy chyba dobrze wiedzą, do kogo skierował to wymowne przesłanie...

Muzyk proponuje swoim fanom kilka wzorów koszulek: białą, czarną, a także przedstawiającą Mona Lisę. Można ją nabyć za... 38 dolarów! Jesteśmy przekonani, że w najbliższym czasie zobaczymy w niej gwiazdy... z Justinem Bieberem na czele!

Czytaj też: CHRIS BROWN OSKARŻONY O GWAŁT!

Co myślicie o takim pomyśle?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie