Podobne artykuły

KANYE WEST MOŻE STACIĆ FORTUNĘ?

2019.01.25 19:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że jeszcze jakiś czas temu, Kanye West bardzo chętnie obdarowywał swoją ukochaną drogimi prezentami... Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawianie przyjemności Kardashiance, całkowicie oderwało go od własnych interesów!

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Nie da się ukryć, że kto jak kto, ale Kanye West naprawdę ma głowę do interesów. Artyście udało się zbudować nie tylko prawdziwe, muzyczne imperium, ale również rozkręcić kilka pobocznych, ale dochodowych biznesów. Na ich czele stoi oczywiście własna marka odzieżowa Westa - Yeezy. Kanye tworzy obecnie buty, ubrania, a w najbliższym czasie zamierza również... projektować domy!

Czytaj też: KANYE WEST ZNOWU SZOKUJE!

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Jak to w biznesie jednak bywa, nie zawsze wszystko może iść po jego myśli... Kanye został niedawno pozwany aż na 600 tysięcy dolarów! Częścią odzieżowego imperium artysty, są produkty pochodzące z linii Yeezy Apparel. Niestety to właśnie przez nie, West wpadł ostatnio w spore kłopoty!

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Producent materiałów twierdzi, że... Kanye West nie zapłacił za wyprodukowanie ubrań! Przypominamy jednak, że artysta współpracował z Toki Sen-I Co. już kilka razy i nigdy nie było pomiędzy nimi żadnych problemów. W czerwcu ubiegłego roku, obie firmy podpisały umowę, z której wynika, że "Toki będzie produkować tkaninę polarową dla Yeezys". Za wykonanie tej usługi, Toki miało otrzymać wynagrodzenie w wysokości 624 tysięcy dolarów. Kanye West wystosował jednak maila, w którym poinformował firmę, że nie zamierza wywiązać się z zawartej umowy.

Czytaj też: KANYE WEST NIE ZRYWA Z POLITYKĄ!

Jesteście ciekawi dlaczego Kanye im nie zapłacił? Może to kolejny skutek odstawienia leków na własną rękę?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie