Podobne artykuły

SELENA GOMEZ ŚPIEWA O BIEBERZE!

2019.01.25 21:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że fani musieli trochę poczekać na najnowszą piosenkę Seleny Gomez. Niedawno kawałek trafił w końcu do sieci! Wokalistka wystąpiła gościnnie w piosence Julii Michaels, od tytułem Anxiety. Selena śpiewa w nim o... byłym chłopaku!

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Po kilku miesiącach życia z dala od mediów, wokalistka zdecydowała się w końcu na wielki powrót! Artystka zaskoczyła z fanów i bardzo szybko wypuściła do sieci nowy kawałek, nagrany z Julią Michaels. Singiel nosi tytuł Anxiety, czyli "lęk".

Czytaj też: SELENA GOMEZ W KOŃCU ZAPOMNIAŁA O BIEBERZE?

Galeria

Nie da się ukryć, że zarówno tytuł jak i tekst piosenki, świetnie pasują do tego, co działo się w życiu wokalistki, w ostatnim czasie. Każdy fan pamięta chyba, jak w październiku ubiegłego roku, artystka trafiła do zamkniętego szpitala psychiatrycznego.

Galeria

Kiedy wszyscy myśleli już, że artystka staje w końcu na nogi, niewyjaśnione sprawy i problemy wróciły do niej ze zdwojoną siłą. To właśnie wtedy wokalistka przeszła załamanie psychiczne. Przez kilka kolejnych miesięcy, Selena nieustannie walczyła o odzyskanie wewnętrznej równowagi i zdecydowała się na całkowite odcięcie od mediów.

Czytaj też: SELENA GOMEZ ZAPOMNIAŁA O JUSTINIE BIEBERZE?

W najnowszym kawałku, wokalistka śpiewa o braku zrozumienia dla własnych problemów. Artystka jest świadoma tego, że większość osób może uważać jej problemy, za co najmniej zaskakujące, co dla niej, jako dla osoby publicznej, wiąże się z poczuciem winy.

Selena Gomez śpiewa również o... swoich byłych! Myślicie, że w ten sposób chciała nawiązać do Justina Biebera? Przypominamy, że jeszcze niedawno muzyk próbował się z nią kontaktować!

Czytaj też: SEKSOWNA SELENA GOMEZ W NOWEJ KAMPANII REKLAMOWEJ!

Czuję, że przepraszam za uczucie/ że wychodzę z siebie, gdy wszystko jest w porządku/ a moi byli mówią, że ciężko ze mną wytrzymać/ a ja przyznaję, to prawda - śpiewa Selena

A Wy co o tym myślicie?

Czytaj też: Selena Gomez opuściła szpital!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie