Podobne artykuły

Agnieszka Woźniak-Starak o nowej edycji „Big Brothera”.

2019.01.25 22:14 | © Stars.pl

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała portalowi Plotek.pl o nowej edycji „Big Brothera”. Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co jak mówi Agnieszka przerosło ją.

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

„Big Brother” 11 lat temu był bardzo popularny. Uczestnicy show stali się celebrytami, a widzowie z zapartym tchem śledzili ich losy w domu „Wielkiego Brata”. Teraz „Big Brother” wraca na ekrany telewizorów i będziemy mogli go zobaczyć w stacji TVN7. Jak już informowaliśmy, program będzie prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.

Czytaj też: „Big Brother”: Chajzer kibicuje Łukaszowi!

Galeria www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Wyznała ona w rozmowie z Plotek.pl: Chciałam go prowadzić, bo jest kontrowersyjny, bo ciekawe jest zmierzenie się z tym tematem w kompletnie innej rzeczywistości, niż ta 18 lat temu. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie

Jak mówi, sama zaproponowała, że może poprowadzić program,a zainteresowanie castingiem ja zaskoczyło: Chętnych jest sporo, do tej pory zgłosiło się 12 tysięcy osób. Jak sobie myślę, że tylu chętnych chce się dać zamknąć na trzy miesiące bez telefonu, to jestem pełna podziwu.

Czytaj też: Michał Wiśniewski szuka miłości na Tinderze!

Uczestników będzie tylko 15, więc stacja ma twardy orzech do zgryzienia przy wyborze kandydatów. Agnieszka w rozmowie z Plotek.pl zdradza: Szukamy ludzi nietuzinkowych, bo chcemy, żeby wachlarz osobowości był jednak szeroki. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł znaleźć osobę, z którą będzie mógł się utożsamiać

Gwiazda TVN wyznała również, że sama nie odważyłaby się wziąć udziału w programach które prowadziła.

Czytaj też: Sophie Turner zdradza Joe Jonasa!?

Co myślicie o powrocie "Big Brothera"??

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie