Podobne artykuły

Maja Plich półnaga w wannie!

2019.01.25 23:10 | © Stars.pl

Maja Plich ostatnio wzbudza spore zainteresowanie mediów. Wczoraj wrzuciła na swój instagram zdjęcie, na którym w samym staniku siedzi w wannie. Zdjęcia jak i opis wywołały sporo zamieszanie wśród internautów.

Galeria www.instagram.com/majaplich

Plich napisała: Kobieta biznesu to przede wszystkim kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość oraz swoją moc ? Dla mnie to także pewność swojej kobiecości i siły jej rażenia ? Jak mówi @beabartlay poluzujmy gumę w gaciach? Czujmy się piękne, wyzwolone i intrygujące? Nie bójmy się akcentować swojej kobiecości, bo kobieta sukcesu też może być „smacznie” seksowna Zgadzacie się ze mną ? A jak Wam się podoba takie niekonwencjonalne ujęcie w kadrze ?? Uroczego piątku

Czytaj też: Maja Plich mści się na Wodziance?

Galeria www.instagram.com/majaplich

Pod postem pojawiła się fala nieprzyjemnych komentarzy: Może mi Pani wyjaśnić dlaczego silna kobieta siedzi ubrana w bieliznę w wannie? Nie wygląda to dobrze... Myślę, ze jak ma Pani ochotę na sesje w Palyboy to proszę.po prostu.do gazety zadzwonić i ładnie poprosić ja nie użyłam lupy a tez pierwsze co mi się nasunęło to, ze "siedzenie z książka w pustej wannie ubrana w stanik jest kiepska koncepcja czy pomysłem na zdjęcie" i pomimo, ze Pani maja wygląda bardzo ładnie to mimo wszystko jest to dziwaczna fotka Nie wiem jakiego sukcesu trzeba żeby pokazywać cycki i stanik i prac ludziom głowy! W it zapewniam ze wystarczy ciężka praca, wykształcenie i myślenie. W męskiej branży szacunek dostaje się za prace a nie za pozowanie w wannie!

Galeria www.instagram.com/majaplich

Poza hejtem za zdjęcie, jeden internauta zapytał, jaki sukces odniosła Pilch przed poznaniem Rutkowskiego. Maja odpowiedziała na pyatnie, pisząc również o swoim życiu prywatnym: W wieku 19 lat otworzyłam agencję reklamy, obsługiwałam międzynarodowe korporacje, organizowałam zagraniczne trasy koncertowe, np. zespołu Zakopower po Wielkiej Brytanii. Od 15 lat prowadzę swoją działalność. W wieku 25 lat czułam się spełniona biznesowo, lecz wszystko, co osiągnęłam zawodowo nie szło w parze z moim szczęściem osobistym. Moje pierwsze małżeństwo nie przetrwało próby czasu, rozstań spowodowanych morderczą pracą i młodzieńczej, ślepej miłości. Życie samotnej kobiety z małym dzieckiem prowadzącej biznes w Warszawie nie było usłane różami. Serce mi ciągle podpowiadało, że gdzieś czeka na mnie miłość mojego życia.

Czytaj też: Maja Sablewska nago na instagramie

Galeria www.instagram.com/majaplich

Internauci zwrócili również uwagę, na to, że Plich ciężko jest żyć w takim związku, w którym nie może mieć zaufania do partnera, i że większy sukces odniosła bez niego. Ostatnie doniesienia o romansie Rutkowskiego z Wodzianką i ujawnione przez nią rzekome sms detektywa do niej, musiały być prawdziwym ciosem dla Mai.

Galeria www.instagram.com/majaplich

Myślicie, że Plich jest szczęśliwa u boku Rutkowskiego?

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ!

Galeria www.instagram.com/majaplich
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie