Podobne artykuły

DZIECI ANGELINY JOLIE SPRZEDAJĄ W PARKU... PSIE CHRUPKI!

2019.01.26 10:05 | © Stars.pl

Angelina Jolie wraz ze swoimi pociechami, została niedawno przyłapana przez paparazzi na... wybiegu dla psów! Jolie i trójka jej dzieci sprzedawali... organiczne chrupki dla psów w papierowych torebkach! Szokujące fotki zostały opublikowane na Instagramie!

Galeria

Trzeba przyznać, że Angelina od lat słynie zarówno z talentu aktorskiego oraz wyjątkowej urody. Nie są to jednak jedyne rzeczy, które odróżniają aktorkę od reszty gwiazd Hollywood. Była ukochana Brada Pitta od lat angażuje się w przeróżne akcje charytatywne, a także aktywnie udziela się w Unicefie i regularnie pojawia się w miejscach, w których dzieciom dzieje się krzywda.

Galeria

Pomimo tego, że znajdą się oczywiście tacy, którym filmy z jej udziałem nie przypadły do gustu, to z pewnością doceniają fakt, że aktorka zawsze pomoże tam, gdzie inni nie potrafią już sobie poradzić. Wszystko wskazuje na to, że Angelina postanowiła nauczyć tego również swoje dzieci! Doskonałym dowodem są najnowsze fotki, które niedawno wyciekły do sieci!

Galeria

Jedna z popularnych amerykańskich gwiazd opublikowała na swoim Instagramowym profilu Angelinę, a także Shiloh Jolie-Pitt, Knoxa Jolie-Pitt i Vivienne Jolie-Pitt. Trzeba przyznać, ze zdjęcie zostało wykonane w dość nietypowej dla nich sytuacji. Aktorka wraz ze sowimi pociechami sprzedawali... organiczne chrupki na jednym z wybiegów dla psów w Los Angeles!

Warto zauważyć, że zdjęcie zostało wykonane z ukrycia. Jego autorka wyznała jednak, że dochody ze sprzedaży chrupek, mają zostać przekazane na cele charytatywne.

Jesteśmy dumni z postawy Angeliny! A Wy co o tym sądzicie?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie