Podobne artykuły

Ania Starmach komentuje wpadkę na konferencji TVN

2019.01.26 12:01 | © Stars.pl

W czwartek odbyła się konferencja ramówkowa stacji TVN. Jak zwykle zgromadziła wiele Gwiazd, które współpracują ze stacją. Nie mogło więc zabraknąć Ani Starmach, która wraz z Michelem Moranem i Mateuszem Gesslerem prowadzą i program "MasterChef Junior".

Galeria Kamil Piklikieiwcz /East News

Starmach w towarzystwie Panów pojawiła się wybiegu i zaliczyła wpadkę. Zgubiła buta, ale szybko uporała się z problemem. Panowie chcieli jej pomóc, ale Ania ogarnęła temat:)

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON JEST WŚCIEKŁY NA KHLOE KARDASHIAN

Galeria Jarosław Antoniak /MWMedia

But szybko znalazł się z powrotem na stopie Ani i wszyscy pewnym krokiem ruszyli przed siebie. Ania nie straciła dobrego humoru, wręcz przeciwnie.

Galeria Jarosław Antoniak /MWMedia

Wczoraj Ania na swoim instagramie wytłumaczyła, dlaczego tak się stało: Mamma mia matko droga! Cóż się ze mną stało? A no nic, albo inaczej- absolutnie wszystko! Totalnie straciłam głowę! Przepadałam! I nie wiem czy kiedykolwiek w moim domu na nowo zapanuje porządek i nie wiem kiedy w spokoju napije się kawy. Ale wiecie co? Jestem cholernie szczęśliwa! Jagna- z tobą jest tak inaczej, tak nieprzewidywalnie i tak wspaniale! I masz racje-po co dorosłym buty skoro tak fajnie jest na bosaka!

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Starmach napisała, że ostatnio nie ma na nic czasi i ze wszystkim jej na bakier: Nigdy nie byłam perfekcyjna, ale ostatnio naprawdę z wieloma rzeczami mam na bakier. Nie mam czasu na ćwiczenia ani na układanie rano włosów, na mądre książki ani nawet na moje ukochane seriale. Jem za dużo czekolady i za mało jarmużu. Na dodatek wczoraj na ramówce TVNu zamiast błyszczeć i świecić przykładem ja wchodząc... zgubiłam buta!

Widać, że Ania jest zabieganą mamą.

Czytaj też: Wellman komentuje medialny konflikt celebrytek!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie