Podobne artykuły

Krystyna Czubówna omal nie utonęła!

2019.01.26 21:41 | © Stars.pl

Program „Agent Gwiazdy” od pierwszej edycji budzi spore zainteresowanie widzów. Na wiosnę w stacji TVN zostanie wyemitowany nowy, 4 sezon reality show.

Galeria You Tube screen

Wsród uczestników ukryty jest agent, który robi wszystko by suma pieniędzy, która może zarobić grupa po każdym zadaniu była jak najmniejsza. Oczywiście robi to w taki sposób, aby pozostali uczestnicy nie zorientowali się, że to on jest agentem. Po każdym odcinku gwiazdy typują kto jest agentem. Odpada ta osoba, która udzieliła najmniej poprawnych odpowiedzi.

Czytaj też: NIE BĘDZIE SŁYNNEJ ŚWIĄTECZNEJ KARTKI KARDASHIANÓW?!

Galeria MW Media

W czwartej edycji show wystąpią: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Misiek Koterski, Wiktor Mrozik.

Gwiazdy czwartej edycji, zadania do programu wykonywali na Wyspach Kanaryjskich.

Czytaj też: Krystyna Czubówna omal nie zginęła!

Bardzo często zadania są wymagające i wymagają odwagi od uczestników. Podczas wykonywania jednego z nich, Krytyna Czubówna straciła siły i potrzebowała pomocy. Andrzej Gołota bez chwili zastanowienia ruszył by ratować Czubównę. Edward Miszczak w rozmowie z „Super expressem” mówił: Nie mogę powiedzieć, jak to dokładnie wyglądało, bo mnie produkcja zabije. Nie zawsze wiemy, co ludzie mogą, a czego nie mogą i nagle jest sytuacja trudna i jest dramat. Ale Gołota jest świetny, uratował Krystynę Czubówną

Będziecie oglądać czwarta edycję „Agent Gwiazdy”?

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie