Podobne artykuły

Weronika Rosati pozwała żonę Olbrychskiego

2019.01.26 14:30 | © Stars.pl

W świecie show-biznesu nigdy nie może być nudno, a Gwiazdy lubią małe aferki. Tym razem Weronika Rosati pozywa Krystynę Dembską-Olbrychską. Rosati żąda 10 tys zadośćuczynienia, które Olbrychska ma wpłacić na dom samotnej matki.

Galeria www.instagram.com/weronikarosati

Wszystko zaczęło się od wywiadu jakiego udzieliła Rosati magazynowi „Gala”. Weronika szczerze opowiedziała o swoim rozstaniu z Robertem Śmigielskim, ojcem jej dziecka. Aktorka nie przebierała w słowach, dlatego Olbrychska postanowiła wtrącić swoje 3 grosze i stanęła w jego obronie. Żona Daniela Olbrychskiego na swoim Facebooku napisała list otwarty do aktorki i stwierdziła, że Rosati tymi kłamliwy słowami krzywdzi zarówno Śmiegielskiego jak i jej córkę. Olbrychska chyba nie przepada za Rosati, bo oburzyła się, że media robią z niej "skrzywdzoną Matkę Polkę".

Czytaj też: JUSTIN BIEBER JEST JAK... ZWIERZE?!

Galeria www.instagram.com/weronikarosati

Na odpowiedź Weroniki nie trzeba było gługo czekać. Aktorka w tempie błyskawicznym odparła zarzuty Olbrychskiej. Napisała ona, że taki komentarz narusza jej dobra osobiste. Z wpisy było już wiadomo, że Rosati nie odpuści. Jak się okazało poszła o krok dalej i w rozmowie z „Super expressem” powiedziała: Pani Demska odebrała już pozew. Krótko powiem, że ten wpis był pełen kłamstw, które ja mogę udowodnić w sądzie, dlatego pani Krystyna została pozwana. Będzie musiała udowodnić, że to, co napisała, jest prawdą, czego nie zrobi. Będzie musiała zapłacić na dom samotnej matki.

Galeria www.instagram.com/weronikarosati

„Super express” dotarł do informacji, że pozew trafił w ręce żony Olbrychskiego 16 stycznia. W ciągu 7 dni miała wpłacić 10 tys. zł. Na Dom dla Matek z Dziećmi Nazaret w Brwinowie. Niestety nie wiadomo czy to zrobiła. Jeśli nie to sprawa trafi do Sądu. Jak na razie, Dembska-Olbrychska nie skomentowała tego publicznie.

Czytaj też: JORDYN WOODS JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ... RASISTÓW?!

Galeria Aleksander Majdański/newspix.pl

Jak myślicie, żona Olbrychskiego zapłaciła żądaną kwotę?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie