Podobne artykuły

Weronika Rosati pozwała żonę Olbrychskiego

2019.01.26 14:30 | © Stars.pl

W świecie show-biznesu nigdy nie może być nudno, a Gwiazdy lubią małe aferki. Tym razem Weronika Rosati pozywa Krystynę Dembską-Olbrychską. Rosati żąda 10 tys zadośćuczynienia, które Olbrychska ma wpłacić na dom samotnej matki.

Wszystko zaczęło się od wywiadu jakiego udzieliła Rosati magazynowi „Gala”. Weronika szczerze opowiedziała o swoim rozstaniu z Robertem Śmigielskim, ojcem jej dziecka. Aktorka nie przebierała w słowach, dlatego Olbrychska postanowiła wtrącić swoje 3 grosze i stanęła w jego obronie. Żona Daniela Olbrychskiego na swoim Facebooku napisała list otwarty do aktorki i stwierdziła, że Rosati tymi kłamliwy słowami krzywdzi zarówno Śmiegielskiego jak i jej córkę. Olbrychska chyba nie przepada za Rosati, bo oburzyła się, że media robią z niej "skrzywdzoną Matkę Polkę".

Na odpowiedź Weroniki nie trzeba było gługo czekać. Aktorka w tempie błyskawicznym odparła zarzuty Olbrychskiej. Napisała ona, że taki komentarz narusza jej dobra osobiste. Z wpisy było już wiadomo, że Rosati nie odpuści. Jak się okazało poszła o krok dalej i w rozmowie z „Super expressem” powiedziała: Pani Demska odebrała już pozew. Krótko powiem, że ten wpis był pełen kłamstw, które ja mogę udowodnić w sądzie, dlatego pani Krystyna została pozwana. Będzie musiała udowodnić, że to, co napisała, jest prawdą, czego nie zrobi. Będzie musiała zapłacić na dom samotnej matki.

„Super express” dotarł do informacji, że pozew trafił w ręce żony Olbrychskiego 16 stycznia. W ciągu 7 dni miała wpłacić 10 tys. zł. Na Dom dla Matek z Dziećmi Nazaret w Brwinowie. Niestety nie wiadomo czy to zrobiła. Jeśli nie to sprawa trafi do Sądu. Jak na razie, Dembska-Olbrychska nie skomentowała tego publicznie.

Jak myślicie, żona Olbrychskiego zapłaciła żądaną kwotę?

Galeria www.instagram.com/weronikarosatiGaleria www.instagram.com/weronikarosatiGaleria www.instagram.com/weronikarosatiGaleria Aleksander Majdański/newspix.pl
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie