Podobne artykuły

BLAC CHYNA MA DOŚĆ FAŁSZYWYCH OSKARŻEŃ!

2019.01.26 16:01 | © Stars.pl

W ciągu ostatnich tygodni, dom Blac Chyny policja odwiedziła już co najmniej kilka razy. Służby dostawały anonimowe zgłoszenia, między innymi takie, że celebrytka jest tak pijana, że nie potrafi właściwie opiekować się swoją maleńką córeczką Dream.

Jednak za każdym razem, kiedy policja pojawiała się na miejscu, okazywało się, że w domu panuje idealny spokój i żadna z obecnych osób nie jest pod wpływem alkoholu. Policjanci otrzymali również zawiadomienia o bójce pomiędzy Blac i jej makijażystką. Po raz kolejny okazało się jednak, że wszystko jest w porządku.

Pomimo tego, celebtytka kilkukrotnie musiała się tłumaczyć i przekonywać, że potrafi się odpowiednio zająć swoją córeczką. Wszystko wskazuje jednak na to, że Blac Chyna ma już dość ciągłych odwiedzin policji i z pomocą prawnika wydała oficjalne oświadczenie:

Dzieci Chyny, King Cairo i Dream Renee są zdrowe i zdrowo się rozwijają, nigdy nie były w niebezpieczeństwie, a wszelkie doniesienia o złym traktowaniu są fałszywe. Przypominam, że każdy kto świadomie podaje fałszywe zgłoszenia może podlegać odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało się jeszcze ustalić kto zgłosił na policję, że Blac Chyna zaniedbuje córeczkę. Wszystko wskazuje na to, że ktoś chciał jej zaszkodzić, albo po prostu sobie z niej zażartować...

Galeria fot. Instagram/blacchynaGaleria fot. Instagram/blacchynaGaleria fot. Instagram/blacchyna
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie