Podobne artykuły

Książe Filip mógł zginąć przez zapis w protokole Królewskim!

2019.01.26 22:08 | © Stars.pl

W ostatnich dniach media na całym świecie obiegła informacja, że 97 letni książę Filip miał wypadek samochodowy w okolicach Sandringham. Samochód Księcia przewrócił się na bok, bo jak tłumaczył oślepiły go promienie słoneczne i wjechał w drugi samochód, którym podróżowały dwie kobiety i 9 miesięczne dziecko.

Galeria EAST NEWS

Książe Filip wyszedł z wypadku bez szwanku, kobiety natomiast miały lekkie obrażenia. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Jak się okazało mąż Królowej Elżbiety podróżował bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policja brytyjska informowała, że książę Filip został pouczony i że pomyślnie przeszedł badanie wzroku.

Czytaj też: To przez tą chorobę Krupa nie może zajść w ciążę?

Galeria AFP, Fot: Leon Neal

Kilka dni po wypadku, mąż Królowej Elżbiety widziany był za kierownicą, po raz kolejny beż zapiętych pasów. Jak widać pouczenia policjantów nie przyniosły efektu. Teraz okazuje się, że cała rodzina Królewska jest zwolniona z zapinania pasów bezpieczeństwa, ze względu na...bezpieczeństwo!

W razie zagrożenia czy wypadku, muszą mieć czas na odpowiednio szybką reakcję, a zapięte pasy mogą to utrudniać. Jest to zapisane w protokole królewskim i obowiązuje wszystkich członków królewskiego rodu. Zaskoczeniem może być również fakt, że Królowa Elżbieta jest kierowcą, ale bez prawa jazdy. Jak widać zasady nie obowiązują wszystkich.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN BĘDZIE UTRZYMYWAŁA BYŁEGO WIĘŹNIA

Po wypadku zabrała głos kobieta, kierująca drugim samochodem biorącym udział w stłuczce. Powiedziała, że tłumaczenia Księcia Filipa są co najmniej dziwne, bo tego dnia było pochmurno, a on sam nie przeprosił jej za spowodowanie kolizji i narażenie jej na utratę zdrowia lub życia.

No cóż, jak widać Książe nie przejmuje się tak przyzimnymi sprawami ;)

Czytaj też: Wiśniewscy się pogodzą przez dziecko?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie