Podobne artykuły

Kolejny dowód, że Meghan udaje ciążę!

2019.01.26 22:16 | © Stars.pl

Na Twiteerze wrze! Internauci twierdzą, że jest kolejny dowód na to, że Meghan nie jest w ciąży! Fotografia na której Brzuch Księżnej jest pofałdowany ma być kolejnym dowodem na to, że Markle udaje, bo w rzeczywistości wynajęła surogatkę, z obawy przed utratą figury. Internauci piszą, że Meghan przesunęła się poduszka pod sukienką i stąd te pofałdowania.

Galeria Tweeter

Ostatnio media obiegła informacja o filmie, który miał być również dowodem na udawany stan błogosławiony Księżnej.

Czytaj też: Meghan urodziła?!

Galeria Tweeter

Zagraniczne tabloidy donosiły już, że brzuszek Księżnej jest sztuczny, a ona ani trochę nie przytyła w stanie błogosławionym. Jak zauważyli internauci, jedynie brzuch Meghan jest większy a Księżna wciąż wygląda idealnie.

Brytyjski tabloid Daily Mail twierdził, że dowodem na „udawana ciążę” Meghan jest filmik, na którym Księżna kuca i wstaje energicznie bez problemu. Do Tego ma na nogach dość wysokie szpilki. Internauci uważają, że jest niemożliwym, by kobieta w tak zaawansowanej ciąży kucała i podnosiła się z taką sprawnością i to w szpilkach.

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON JEST WŚCIEKŁY NA KHLOE KARDASHIAN

Gdyby okazało się to prawdą to Księżna przeszłaby samą siebie. Dotychczasowe doniesienia o kłótniach Kate, jej trudnym charakterze czy pomysłem rodzenia we własnym domu byłyby niczym w porównaniu z wynajęciem przez parę surogatki. A może właśnie dlatego Meghan „kombinuje” by rodzić w domu?

Księżna twierdzi, że tylko poród w domu da jej i Harremu intymność jakiej potrzebują tego dnia. Nie trzeba być jednak geniuszem, by wiedzieć, że w razie komplikacji przy porodzie, lepiej dla matki i dziecka gdy mimo wszystko będą w szpitalu. Miejmy nadzieję, że Meghan jest tego świadoma, no chyba, że faktycznie brzuszek jest sztuczny. Ciekawe co by powiedziała na to Królowa Elżbieta...

Czytaj też: Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate? Wyprowadzają się z Pałacu Kensington.

Zobaczcie zdjęcie, które jest dowodem na rzekome kłamstewka Księżnej. Co myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie