Podobne artykuły

Kolejny dowód, że Meghan udaje ciążę!

2019.01.26 22:16 | © Stars.pl

Na Twiteerze wrze! Internauci twierdzą, że jest kolejny dowód na to, że Meghan nie jest w ciąży! Fotografia na której Brzuch Księżnej jest pofałdowany ma być kolejnym dowodem na to, że Markle udaje, bo w rzeczywistości wynajęła surogatkę, z obawy przed utratą figury. Internauci piszą, że Meghan przesunęła się poduszka pod sukienką i stąd te pofałdowania.

Galeria Tweeter

Ostatnio media obiegła informacja o filmie, który miał być również dowodem na udawany stan błogosławiony Księżnej.

Galeria Tweeter

Zagraniczne tabloidy donosiły już, że brzuszek Księżnej jest sztuczny, a ona ani trochę nie przytyła w stanie błogosławionym. Jak zauważyli internauci, jedynie brzuch Meghan jest większy a Księżna wciąż wygląda idealnie.

Brytyjski tabloid Daily Mail twierdził, że dowodem na „udawana ciążę” Meghan jest filmik, na którym Księżna kuca i wstaje energicznie bez problemu. Do Tego ma na nogach dość wysokie szpilki. Internauci uważają, że jest niemożliwym, by kobieta w tak zaawansowanej ciąży kucała i podnosiła się z taką sprawnością i to w szpilkach.

Gdyby okazało się to prawdą to Księżna przeszłaby samą siebie. Dotychczasowe doniesienia o kłótniach Kate, jej trudnym charakterze czy pomysłem rodzenia we własnym domu byłyby niczym w porównaniu z wynajęciem przez parę surogatki. A może właśnie dlatego Meghan „kombinuje” by rodzić w domu?

Księżna twierdzi, że tylko poród w domu da jej i Harremu intymność jakiej potrzebują tego dnia. Nie trzeba być jednak geniuszem, by wiedzieć, że w razie komplikacji przy porodzie, lepiej dla matki i dziecka gdy mimo wszystko będą w szpitalu. Miejmy nadzieję, że Meghan jest tego świadoma, no chyba, że faktycznie brzuszek jest sztuczny. Ciekawe co by powiedziała na to Królowa Elżbieta...

Zobaczcie zdjęcie, które jest dowodem na rzekome kłamstewka Księżnej. Co myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie