Podobne artykuły

Michael Jackson płacił dzieciom za seks?

2019.01.26 22:40 | © Stars.pl

Michael Jackson wciąż budzi duże zainteresowanie mediów. Mimo, iż fanów jego muzyki przybywa, przybywa również oskarżeń Jacksona o pedofilie.

Galeria Justin Sullivan/Pool/Wireimage

Na festiwalu Sundance pokazano czterogodzinny film "Leaving Neverland”, który rzuca nowe światło na zapędy artysty. Co rusz pojawiają się na to dowody, a sceny w filmie są drastyczne. Widzowie opuszczali sale kinową w trakcie trwania dokumentu. Film przedstawia m.in. historie tancerza Wade'a Robsona, który od dawna stara się udowodnić, że Jackson wykorzystywał go seksualnie.

Czytaj też: Księżna Meghan nie jest w ciąży?!

Galeria Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Jak stwierdził Jeff Wells z "Hollywood Elsewhere" To film z gatunku horrorów. Nietrudno uwierzyć w to, co jest w nim opowiedziane. Jackson był potworem .

Rodzina Michaela Jacksona wydała oświadczenie w tej sprawie: Neutralne osoby i ich głosy zostały wykluczone z tego filmu, a tym samym twórcy nie dają odbiorcom wiarygodnego obrazu rzeczywistości. (...) Przez 20 lat Robson zaprzeczał, że był molestowany przez Michaela i wiele od niego dostawał. Jego rodzina czerpała z hojności Jacksona

Czytaj też: Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo!

Trzy lata temu media obiegła wiadomość, że Jackson miał molestować 12 latkę- teraz już dorosłą kobietę. Od kiedy w jego rezydencji w Neverland znaleziono zabawki, dziecięce manekiny, materiały erotyczne oskarżenia o pedofilie nabrały tempa. Kobieta, którą miał molestować Jackson, twierdzi, że ma dowody na to, że artysta płacił jej za milczenie, w sumie 900 tys. dolarów.

TMZ.com informował: Kobieta złożyła pozew jako Jane Doe i twierdzi, że Michael Jackson molestował ją w 1986 roku, kiedy wraz z matką zatrzymały się w jego posiadłości w Hayvenhurst jako turystki. Twierdzi też, że Michael zaprosił je do siebie i utrzymuje, ze pieścił jej genitalia i całował ją tak, jak na filmach... że całował ją z językiem w usta oraz po ciele. Twierdzi także, że doszło do penetracji pochwy

Czytaj też: CRISTIANO RONALDO TO "tyran, kłamca i pier... psychopata"

Myślicie, że Jackson dopuszczał się molestowania dzieci?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie