Podobne artykuły

Chris Brown wrócił do Stanów, po oskarżeniach o gwałt w Paryżu!

2019.01.27 14:00 | © Stars.pl

Amerykańskie media donoszą, że Chris Brown wrócił do USA niecały tydzień po tym, jak został aresztowany za rzekome zgwałcenie kobiety, o które oskarżyła go 24 latka. Brown nie czekając długo, złożył pozew o zniesławienie. Oczywiście nie przyznał się do winy. Biorąc pod uwagę jego przewinienia z przeszłości, musiało mu być ciężko z wiszącymi nad nim oskarżeniami.

Galeria TMZ.com/SplashNews.com

Brown wylądował na lotnisku Van Nuys prywatnym odrzucowcem ze swoją załoga w sobotnie popołudnie. Wszyscy wyglądali na opanowanych i spokojnych. Był to niewątpliwie pełen przygód wyjazd do Paryża. W poniedziałek Chris został aresztowany przez francuska policję, po tym, jak jedna z kobiet stwierdziła, że Chris Brown zgwałcił ją w swoim apartamencie hotelowym.

Czytaj też: Kobieta oskarżająca Bieniuka straciła obrońców!

Galeria TMZ.com/SplashNews.com

Mimo ciężkich oskarżeń, policja zwolniła go z aresztu i mógł on opuścić Francję, jednak został by zająć się sprawami zawodowymi.

Galeria TMZ.com/SplashNews.com

Zeznania kobiety nie są spójne, zmienia ona wersje wydarzeń i nie potrafi konkretnie opisać jak doszło do rzekomego gwałtu. W związku z tym policja wypuściła Browna z aresztu. Mimo to, sprawa nie została jeszcze umorzona, a czynności śledczych trwają.

Czytaj też: MILLIE BOBBY BROWN NIE PRZYPOMINA JUŻ MAŁEJ DZIEWCZYNKI

Galeria TMZ.com/SplashNews.com

Takie oskarżenie niewątpliwie są problemem dla Browna, ale on poza pozwem o zniesławienia w czwartek rano założył jej sprawę karną. Postanowił on, że będzie walczył o swoje dobre imię.

Galeria TMZ.com/SplashNews.com

Czyżby kobieta oskarżająca Chrisa chciała go wystraszyć i wyłudzić pieniądze? Na szczęści muzyk się nie dał i jeszcze chce się wzbogacić na tej sprawie. Jak już informowaliśmy Brown wypuścił niedawno całą linię koszulek z napisem: ta dziw*a kłamie. Wszyscy chyba dobrze wiedzą, do kogo skierował to wymowne przesłanie...

Czytaj też: Sprawa Bieniuka: Nagranie z monitoringu uchwyciło moment...

Muzyk proponuje swoim fanom kilka wzorów koszulek: białą, czarną, a także przedstawiającą Mona Lisę. Można ją nabyć za... 38 dolarów!

Myślicie, że kobieta wystraszy się działań Chrisa i wycofa oskarżenia?

Czytaj też: Nowe fakty w sprawie Jarosława B.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie