Podobne artykuły

Morderca autorem muzyki w dokumencie o Lady Gaga!

2019.01.27 10:20 | © Stars.pl

TMZ. Com informuje, że Bobby Beausoleil jeden z wyznawców i członków sekty Charlesa Mansona, nazywanych również jego „rodziną”, który przez prawie 49 lat był w więzieniu za morderstwo - jest bliski wyjścia na wolność i może dziękowac za to Lady Gadze, bo w filmie dokumentalnym o niej, została wykorzystana muzyka autorstwa mordercy.

Galeria TMZ.com/AP Composite

Beausoleil został skazany za udział w morderstwie Gary'ego Hinmana w 1970 roku. Pomimo początkowego dożywocia, jest szansa, że wyjdzie na wolność po zwolnieniu warunkowym, po złożeniu prośby do kalifornijskiej kasy zwolnienia warunkowego. 18 razy jego prośby były odrzucane, ostatnia w 2016 roku.

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

Galeria TMZ.com

Zgodnie z zapisami z przesłuchań Bobbiego w sprawie zwolnienia warunkowego, otrzymał on kilka pytań dotyczących jego muzyki i sztuki, w związku powiązaniem z Mansonem, ale dał on jasno do zrozumienia, że jego sztuka jest samodzielna.

Galeria www.instagram.com/ladygaga

Aby to udowodnić Beausoleil zwrócił uwagę, że ścieżka dźwiękowa, która została wykorzystana w krótkim filmie z 1972 roku "Lucifer Rising", została uzyta w dokumencie o Lady Gadze z 2017 r. "Gaga: Five Foot Two".

Czytaj też: Edyta Górniak zostanie żoną?

Galeria www.instagram.com/ladygaga

Beausoleil powiedział na forum zwolnień warunkowych: Dokumenty Lady Gagi wykorzystały jego część ... i zostały użyte w innych filmach. Dodał: Jestem szanowany na podstawie własnych zasług jako sztuki ... Myślę, że ważne jest, aby spróbować zobaczyć to jako coś, co nie jest reprezentatywne dla czegoś, co jest związane z Mansonem.

Okazuje się to prawdą, 2 utwory z "Lucifer Rising" zostały użyte w dokumencie Lady Gaga, a Bobby jest uznawany za autora.

Czytaj też: Jestem gwiazdą, życie według Sandry Kubickiej

Nie wiadomo, czy Lady Gaga sama wybierała muzykę dokumentu, który został wyreżyserowany przez Chrisa Moukarbela - ale jak informuje TMZ.com, który dotarł do jej rzecznika, nie skomentował on tego.

Tak czy inaczej, Beausoleil ma szanse opuśić więzienie podczas 19. próby o zwolnienie warunkowe, ponieważ uznali go za odpowiedniego kandydata do wcześniejszego wyjścia. Następnie Rada przesłuchań dokona przeglądu sprawy, a jeśli się zgodzi, sprawa trafi do niedawno wybranego Gvin Newsom, który może zdecydować o zatwierdzeniu lub zablokowaniu jego wcześniejszego zwolnienia z więzienia.

Czytaj też: CZY SOFIA RICHIE WSZCZEPI SOBIE IMPLANTY W POŚLADKI?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie