Podobne artykuły

Reakcja Rozenek na koncert zainicjowany przez Dodę

2019.01.27 11:14 | © Stars.pl

Doda zainicjowała koncert „Artyści przeciw nienawiści”, w którym zgodziło się wziąć udział ponad 100 artystów. Jak zareagował Małgorzata Rozenek na pytanie o koncert, która jak wiemy nie żyje w dobrych relacja z byłą żoną, swojego obecnego męża?

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia, został zamordowany Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, przez szaleńca, który wtargnął na scenę i dźgnął Adamowicza kilkukrotnie nożem w brzuch. Mimo tego, że akcja reanimacyjna się udała, a Adamowicz przeszedł kilkugodzinna operację, którą przeżył, zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń.

Czytaj też: GRA O TRON 8: KIT HARINGTON PRAWIE STRACIŁ JĄDRA! [VIDEO]

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Po tych tragicznych wydarzenia Polacy zaczęli mówić „stop nienawiści”. Doda zainicjowała koncert charytatywny- artyści przeciw nienawiści. Zaapelowała na swoim instagramie do kolegów z branży, by przyłączyli się do niej i wspólnie zrobili coś dobrego. Piosenkarka na odzew nie musiała długo czekać.

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Poinformowała, że ponad 100 artystów wyraziło chęć udziału w przedsięwzięciu, m.in.: Kasia Wilk, Kasia Cerekwicka, Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Basia Kurdej-Szatan, Patrycja Kazadi i wielu innych.

Czytaj też: SELENA GOMEZ WYSTĄPIŁA NA COACHELLI

Znaleźli się też tacy, który odmówili wzięcia udziału w koncercie, m.in. Agnieszka Chylińska czy Edyta Górniak, do której Doda wyciągnęła rękę na zgodę.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie skomentowała publicznie pomysłu o koncercie Dody, więc Plotek.pl postanowił ja zapytać o zdanie na ten temat. Jak się okazuje pytanie było kłopotliwe, a Rozenek odpowiedziała: Przepraszam Cię, bo muszę...eee... uciekać odwróciła się i odeszła.

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

No cóż, jednak jakiś postęp jest w nie pluciu w siebie jadem;) Lepiej odwrócić się na pięcie niż zmieszać kogoś z błotem;)

Co myślicie o reakcji Perfekcyjnej Pani Domu?

Czytaj też: TRAVIS SCOTT PRZEGRAŁ PRAWIE 400 TYSIĘCY DOLARÓW

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie