Podobne artykuły

Kaczorowskiej sposób na szczupłą sylwetkę to...

2019.01.27 16:00 | © Stars.pl

Agnieszka Kaczorowska wypiękniała! Jest to zauważalne na pierwszy rzut oka. Tancerka w ciągu ostatniego roku sporo przeszła. Zaręczyny, ślub, ciąża. Jak się okazuje to właśnie jej sposób na piękną i zgrabną sylwetkę!

Kaczorowska ostatnio napisała na swoim instagramie post, zaczynając słowami: Chodzi o ważną kwestię. Już od jakiegoś czasu otrzymuję od Was mnóstwo zapytań o moją sylwetkę, co zrobiłam, że tak schudłam, na jakiej diecie jestem...

Porównując zdjęcia aktorki, trudno uwierzyć, że jeszcze trzy lata temu, będąc aktywną tancerką miała problemu z wagą. Przez wiele lat, tańcząc sportowo, nadmiernie przejmowałam się swoim wyglądem i formą własnego ciała. Diety sportowe, dodatkowe treningi. To zrozumiałe, bo wtedy chciałam być najlepsza, ale gdy pierwszy raz moje ciało NAPRAWDĘ się zmieniło (bo kilogram w górę to czasem tylko efekt większej ilości wody w organizmie bądź większego posiłku, a nie powód do rozpaczy!) , to nie byłam w stanie zrozumieć, zaakceptować i z pewnymi rzeczami się pogodzić. Ciagle powodowało to pewnego rodzaju walkę. ...I przyszedł moment totalnego poddania się.

Jak się okazuje, Agnieszka miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. (...)nie chcę być uzależniona od swojego wyglądu. Chce cieszyć się życiem i być zdrowa. Wtedy bardzo intensywnie zaczęłam pracować nad PRAWDZIWĄ miłością do siebie i swojego ciała.

Jak tłumaczy Kaczorowska, przestała obsesyjnie patrzeć na wagę. Jej ciało zaczęło się zmieniać samo, jak przestała zwracać na to aż taką uwagę. Zaczęła kochać siebie bezwarunkowo i być szczęśliwa.

Oczywiście Agnieszka nie zapomina tutaj o udziale swojego męża w jej metamorfozie: Potem pojawił się Maciek... Tak bardzo pokochał całym sercem i dał poczucie bezpieczeństwa...że moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień.

Więc pamiętajcie i słuchajcie rad Agnieszki, bo w tym na pewno ma rację: A teraz to co NAJWAŻNIEJSZE i związane z tym, ze kochacie i szanujecie siebie... Najważniejsze to siebie SŁUCHAĆ i OBSERWOWAĆ!

Faktycznie przemiana Agnieszki robi wrażenie. Tancerka promienieje i jak udowadnia "miłość dodaje skrzydeł";)

Zgadzacie się z tym?

Galeria www.instagram.com/agakaczorGaleria www.instagram.com/agakaczorGaleria www.instagram.com/agakaczorGaleria www.instagram.com/agakaczor
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie