Podobne artykuły

Kaczorowskiej sposób na szczupłą sylwetkę to...

2019.01.27 16:00 | © Stars.pl

Agnieszka Kaczorowska wypiękniała! Jest to zauważalne na pierwszy rzut oka. Tancerka w ciągu ostatniego roku sporo przeszła. Zaręczyny, ślub, ciąża. Jak się okazuje to właśnie jej sposób na piękną i zgrabną sylwetkę!

Galeria www.instagram.com/agakaczor

Kaczorowska ostatnio napisała na swoim instagramie post, zaczynając słowami: Chodzi o ważną kwestię. Już od jakiegoś czasu otrzymuję od Was mnóstwo zapytań o moją sylwetkę, co zrobiłam, że tak schudłam, na jakiej diecie jestem...

Czytaj też: Seks na śniadanie u Enrique Iglesiasa

Galeria www.instagram.com/agakaczor

Porównując zdjęcia aktorki, trudno uwierzyć, że jeszcze trzy lata temu, będąc aktywną tancerką miała problemu z wagą. Przez wiele lat, tańcząc sportowo, nadmiernie przejmowałam się swoim wyglądem i formą własnego ciała. Diety sportowe, dodatkowe treningi. To zrozumiałe, bo wtedy chciałam być najlepsza, ale gdy pierwszy raz moje ciało NAPRAWDĘ się zmieniło (bo kilogram w górę to czasem tylko efekt większej ilości wody w organizmie bądź większego posiłku, a nie powód do rozpaczy!) , to nie byłam w stanie zrozumieć, zaakceptować i z pewnymi rzeczami się pogodzić. Ciagle powodowało to pewnego rodzaju walkę. ...I przyszedł moment totalnego poddania się.

Galeria www.instagram.com/agakaczor

Jak się okazuje, Agnieszka miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. (...)nie chcę być uzależniona od swojego wyglądu. Chce cieszyć się życiem i być zdrowa. Wtedy bardzo intensywnie zaczęłam pracować nad PRAWDZIWĄ miłością do siebie i swojego ciała.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN O SWOICH POŚLADKACH!

Galeria www.instagram.com/agakaczor

Jak tłumaczy Kaczorowska, przestała obsesyjnie patrzeć na wagę. Jej ciało zaczęło się zmieniać samo, jak przestała zwracać na to aż taką uwagę. Zaczęła kochać siebie bezwarunkowo i być szczęśliwa.

Oczywiście Agnieszka nie zapomina tutaj o udziale swojego męża w jej metamorfozie: Potem pojawił się Maciek... Tak bardzo pokochał całym sercem i dał poczucie bezpieczeństwa...że moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień.

Czytaj też: SHAWN MENDES JEST GEJEM?!

Więc pamiętajcie i słuchajcie rad Agnieszki, bo w tym na pewno ma rację: A teraz to co NAJWAŻNIEJSZE i związane z tym, ze kochacie i szanujecie siebie... Najważniejsze to siebie SŁUCHAĆ i OBSERWOWAĆ!

Faktycznie przemiana Agnieszki robi wrażenie. Tancerka promienieje i jak udowadnia "miłość dodaje skrzydeł";)

Czytaj też: SEKSOWNA PRZETAKIEWICZ POZUJE W STANIKU I RAJSTOPACH!

Zgadzacie się z tym?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie