Podobne artykuły

WYCHUDZONA CELINE DION ŚWIĘTUJE 18 URODZINY SYNA!

2019.01.27 19:02 | © Stars.pl

Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której możemy zobaczyć ją z najstarszym dzieckiem. Podzieliła się również ze swoimi wielbicielami wyjątkowo emocjonalnym wpisem! jesteście ciekawi jak wygląda teraz Rene-Charles Angelil?

Galeria fot. Instagram/celinedion

Trzeba przyznać, że Celine Dion ma ogromny powód do radości! Przypominamy, że artystka w 2001 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, które właśnie obchodzi swoje 18 urodziny! Nie da się jednak ukryć, że w życiu wokalistki nie brakowało zarówno cierpienia jak i ciężkich momentów. Artystka zawsze otwarcie przyznawała, że to właśnie dzieci dają jej ogromną siłę i dzięki nim udało jej się przetrwać wyjątkowo trudne okresy w życiu.

Czytaj też: Były mąż Joanny Krupy świętuje rocznice

Galeria

Celine nie ukrywa również, że jest z nimi bardzo związana, ale zdecydowanie najlepszy kontakt ma obecnie z najstarszym synem, który przez całe życie był przy niej nawet w najtrudniejszych chwilach.

Galeria fot. Instagram/celinedion

Rene-Charles Angelil to pierwsze dziecko wokalistki i jej zmarłego męża. Trzeba przyznać, że nastolatek odziedziczył po sławnej mamie nie tylko muzyczne zacięcie - 18-latek rozpoczął niedawno karierę jako raper, ale także wyrósł na wyjątkowo przystojnego mężczyznę! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie fotkę z niezwykle emocjonalnym podpisem!

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN ŚWIĘTUJE URODZINY ZE SCOTTEM DISICKIEM I... SOFIĄ RICHIE!

Galeria fot. Instagram/celinedion

Mój synu. Dzisiaj kończysz osiemnaście lat… już! Wyrosłeś na mężczyznę, a ja jestem bardzo dumna z tego kim jesteś dziś i kim będziesz się stawał z każdym mijającym dniem. Ledwo pamiętam swoje osiemnaste rodziny. Mam nadzieję, że w pełni wykorzystasz ten moment i wszystkie możliwości, które daje ci życie. Szczęście przychodzi do tych, który potrafią je tworzyć. Jesteś pełen pasji, jesteś inteligentny i utalentowany i jestem pewna, że będziesz podejmował same dobre decyzje. Twój ojciec wciąż będzie cię prowadził, pomagał ci podejmować dobre kroki. A ja będę szła obok ciebie i zawsze będę darzyła cię bezwarunkową miłością. Ciesz się byciem osiemnastolatkiem. Życie jest tak piękne, jak ty. Niech twoje szczęście będzie tak wielkie, jak moja miłość i duma, które wzbudzasz. Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze. Kocham cię!

Galeria

Co o tym myślicie?

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN ŚWIĘTUJE PIERWSZE URODZINY CÓRECZKI

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie