Podobne artykuły

BROOKLYN BECKHAM ROMANSOWAŁ ZE STARSZĄ KOBIETĄ!

2019.01.27 15:02 | © Stars.pl

W ostatnim czasie wyszło na jaw kilka wyjątkowo ciekawych tajemnic z życia... Rity Ory i Brooklyna Beckhama! Dowiedzieliśmy się, że syn Victorii Beckham przez jakiś czas miał... romans z wokalistką!

Galeria fot. Instagram/brooklynbeckham

Nie od dziś wiadomo, że Rita Ora ma już na swoim koncie zarówno kilka wyłącznie przelotnych romansów, jak i stałych związków. Niedawno dowiedzieliśmy się, że jakiś czas temu do ich grona dołączył również... Brooklyn Beckham! Syn Davida Beckhama jest młodszy od wokalistki o... 9 lat! Okazuje się, że ich sekretny romans rozpoczął się w 2017 roku.

Czytaj też: Baby shower Izabeli Janachowskiej.

Galeria fot. Instagram/brooklynbeckham

Według serwisu The Sun, Rita i Brooklyn spotykali się zaraz po ukończeniu przez Beckhama 18 roku życia. Wokalistka miała wtedy 26 lat! Po raz pierwszy widziano ich razem w maju ubiegłego roku. Wokalistka i jej młody kochanek spacerowali po jednej z dzielnic Londynu - Notting Hill i... trzymali się za ręce! Podobno flirtowali ze sobą również przez wiadomości, a także wielokrotnie umawiali się na spotkania wyłącznie we dwoje.

Galeria fot. Instagram/ritaora

Niestety w pewnym momencie o romansie Brooklyna dowiedziała się Victoria Beckham. Na jej reakcję nie trzeba było długo czekać! Amerykańskie media donoszą, że kiedy żona Davida odkryła, jakie wiadomości jej syn wymienia ze starszą wokalistką, wpadła w szał!

Czytaj też: Z kim romansował Baron. Długa lista celebrytek!

Galeria fot. Instagram/ritaora

Wspólnie z Davidem Beckhamem praktycznie natychmiast podjęli decyzję o zakończeniu romansu ich syna. Najprawdopodobniej to właśnie z tego powodu zdecydowali się na wysłanie Brooklyna na studia do Nowego Jorku. Najciekawszy jest fakt, że... Rita Ora była w tym czasie bliską sąsiadką Beckhamów!

Galeria fot. Instagram/ritaora

Wiedzieliście, że Brooklyna i Ritę coś łączyło?

Czytaj też: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA WYGLĄDA JAK AGATA DUDA

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie