Podobne artykuły

WIEMY CZY MEGHAN MARKLE WYSTĄPI W SUITS!

2019.01.27 16:02 | © Stars.pl

Wierni fani serialu Suits, już od kilku tygodni z niecierpliwością czekają na decyzję Meghan w sprawie powrotu do serialu. Księżna dostała propozycję wystąpienia w jednym z odcinków. Miała za to dostać... miliony dolarów dla organizacji charytatywnych!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Dowiedzieliśmy się jednak, że tym razem Markle nie zamierza sprzeciwić się królowej. Księżna zdecydowała, że... nie wystąpi w serialu! Według The Sun, Meghan, która obecnie spodziewa się dziecka, doszła do wniosku, że nie będzie w stanie pogodzić roli matki, księżnej i pracy charytatywnej, z pracą nad serialem.

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Media z Wielkiej Brytanii ogłosiły niedawno, że księżna Meghan dostała propozycję powrotu do Suits! Wcześniej chyba wszyscy byli przekonani, że w momencie wejścia do rodziny królewskiej, Markle została zmuszona do pożegnania się z karierą aktorską. Informatorzy donosili jednak, że Meghan przekonała wielomilionowa dotacja, którą producenci serialu mieli przekazać dla wybranych przez księżną organizacji charytatywnych.

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Niestety księżna musiała zaczekać z podjęciem decyzji aż do wydania pozwolenia przez... Królową Elżbietę. Nikt nie ma chyba żadnych wątpliwości, że występ księżnej w amerykańskim serialu byłby ogromnym nagięciem zasad, które od lat panują w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan Markle jednak już nie jeden raz pokazała całemu światu, że większość decyzji podejmuje zgodnie z własnymi przekonaniami, nawet jeżeli miałyby złamać protokół.

Czytaj też: MAMY PIERWSZE FOTKI Z BABY SHOWER MEGHAN MARKLE

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie