Podobne artykuły

LILY ROSE DEPP BEZ STANIKA!

2019.01.27 19:31 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że córka Johnny'ego Deppa w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się w mediach! Przypominamy jednak, że paparazzi zaczęli interesować się 19-letnią Lily Rose Depp już 4 lata temu, kiedy była jeszcze bardzo młodą nastolatką. W tamtym czasie mama nie pozwalała jej jeszcze nawet na samodzielne spacerowanie ulicami miasta! Aktorce zawsze towarzyszył co najmniej jeden z ochroniarzy.

Galeria

Obecnie jednak, kiedy córka Vanessy i Johnny'ego skończyła już 19 lat, ma zdecydowanie więcej swobody. W dalszym ciągu budzi jednak ogromne zainteresowanie fotoreporterów! Niedawno paparazzi przyłapali córkę Deppa i Paradis w codziennym wydaniu, kiedy wybrała się na kawę i zakupy.

Czytaj też: KRIS JENNER BEZ MAKIJAŻU

Galeria

Trzeba przyznać, że stylizacja aktorki była całkowicie zwyczajna. Młodziutka Lily zapomniała jedynie o jednym małym szczególe! Tego dnia nie założyła... stanika!

Galeria

Przypominamy jednak, że nie jest to pierwszy raz, kiedy widzimy 19-latkę w takim wydaniu. Lily Rose Depp wystąpiła już w kilku wyjątkowo odważnych sesjach i wszystko wskazuje na to, że czuje się świetnie we własnym ciele. Bierze przykład z mamy?

Czytaj też: Kate po doniesieniach o romansie Williama.

Galeria

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie