Podobne artykuły

Meghan ma zły wpływ na Harrego!

2019.01.27 20:41 | © Stars.pl

Doniesienia z dworu rodziny królewskiej nie maja końca! Od kiedy Meghan wyszła za Harrego jest na językach wszystkich. Co rusz docierają do nas nowe informację na temat Księżnej. Najpierw o konflikcie i uwielbianą przez wszystkich Kate, później o konflikcie z jej pracownikami, udawanej ciąży, aż w końcu o rozwodzie. Jedno jest pewne, Meghan nie lubi podporządkowywać się zasadom.

Galeria East News

Zaczęło się od decyzji porodzie, Księżna chce rodzić w domu, a nie w szpitalu. Nie chce wynajmować opiekunki do dziecka, tylko z pomocą swojej mamy wychować pociechę. Niestety o jej charakterze też jest głośno. Kilku pracowników zrezygnowało z pracy, bo jak twierdzą, z Księżną nie da się współpracować.

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Galeria East News

Ostatnio nawet został opublikowany mail do Królowej Elżbiety od bliskiej jest osoby, która pisała, że Meghan jest jak rak, którego natychmiast trzeba się pozbyć! Teraz okazuje się, że pod wpływem Meghan zmienił się jej mąż Harry-oczywiście na gorsze.

Galeria East News

Duncan Larcombe, korespondent rodziny królewskiej powiedział: Stał się dość zrzędliwy i zdystansowany od swojego wewnętrznego kręgu pracowników. Harry zawsze był bardzo z nimi związany, więc jest to do niego niepodobne. Kiedyś nie traktował siebie zbyt poważnie, był bardzo "do ludzi", teraz się zmienił.

Czytaj też: Księżna Meghan nie spotkała się z mamą!

Niestety o Meghan tez nie ma dobrego zdania: Podczas swojej trasy, tuż przed tym, jak mieli pójść na Igrzyska Invictus, Meghan wrzeszczała na swojego fryzjera, żeby poprawił jej włosy, podczas gdy w tym samym czasie ktoś prasował spód sukni, którą miała na sobie. Jako aktorka Meghan oczekuje doskonałości, ale kiedy jesteś w królewskiej rodzinie, musisz się nauczyć, że nie chodzi tylko o to jak wyglądasz, ale o to, co reprezentujesz.

Myślicie, że żona Harrego naprawdę ma taki podły charakter?

Czytaj też: Wiśniewscy się pogodzą przez dziecko?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie