Podobne artykuły

KANYE WEST ZNOWU SZOKUJE!

2019.01.27 21:46 | © Stars.pl

W ostatnim czasie zarówno Kim Kardashian jak i jej mąż Kanye West, wpadają na coraz dziwniejsze pomysły! Tym razem jednak Kanye chyba już przesadził! Muzyk całkowicie zmienił fryzurę i przypomina teraz... zebrę!

Galeria

Wszystko wskazuje na to, że albo Kanye West znalazł maszynę, która pozwoliła mu cofnąć się w czasie do lat 80. albo po prostu zrobił sobie w ostatnim czasie wycieczkę do zoo. Jesteście ciekawi czym inspirował się przy wyborze nowej fryzurki?

Czytaj też: RITA ORA ZNOWU SZOKUJE!

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Mąż Kim Kardashian został niedawno przyłapany przez paparazzi przed biurem własnej firmy - Yeezy, które znajduje się w Calabasas w LA. Muzyk wyglądał jednak całkowicie inaczej niż d tej pory! Kanye zdecydował się na zmianę fryzury i trzeba przyznać, że jest... niezwykle oryginalna!

Galeria fot. Instagram/kanyewest_official

Kanye West nosi teraz na głowie... wzorek zebry! Niestety możemy się wyłącznie domyślać, co było jego inspiracją przy wyborze tej fryzury. Jak myślicie, jak zareagowała Kardashianka, kiedy zobaczyła swojego męża po powrocie od fryzjera? To też wytłumaczy sobie niekontrolowanym przez lekarza odstawieniem leków przez męża?

Czytaj też: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA ŁAZIENKĘ

A może Kanye zamierza po raz kolejny rozkręcić trend i wzorki wycięte na głowie ponownie wrócą do łask? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie