Podobne artykuły

SEKSOWNA HAILEY BIEBER POZUJE W BIKINI!

2019.01.27 23:01 | © Stars.pl

Doniesienia o domniemanej ciąży Hailey Bieber, pojawiają się praktycznie we wszystkich mediach, już od kilku miesięcy. Pomimo tego, że małżonkowie nie ukrywają chęci założenia rodziny, okazuje się, że plotki o ciąży modelki zostały wyssane z palca...

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Kiedy Justin i Hailey się pobrali, w mediach regularnie pojawiały się liczne doniesienia o domniemanej ciąży modelki. Media zza oceanu, powołując się na "zaufanych informatorów", już wielokrotnie informowały wielbicieli, że para spodziewa się dziecka. Hailey najwidoczniej nie ma już dłużej ochoty czytać plotek o własnej ciąży i... opublikowała w sieci TE fotki!

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Modelka po raz kolejny zdecydowała się na pochwalenie w sieci idealną figurą. Na swoim Instagramowym profilu opublikowała kilka fotek, na których pozuje wyłącznie w bikini. Dzięki tym zdjęciom wyszło jednak na jaw, że doniesienia o rzekomej ciąży żony Justina są zdecydowanie przedwczesne!

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Modelka i muzyk najwyraźniej postanowili odpocząć od przygotowań do ślubu i... udali się w ciepłe kraj! Niedawno para po raz kolejny zdecydowała się na przełożenie daty swojego kościelnego ślubu, który miał się odbyć właśnie w ten weekend. Zamiast stać przed ołtarzem, zakochani wygrzewają się na plaży! Myślicie, że ćwiczą ślubne przemówienia?

Czytaj też: INSTAGRAM CHCE ŻEBY JUSTIN BIEBER I SELENA GOMEZ DO SIEBIE WRÓCILI

Jak Wam się podoba Hailey w bikini? A może po prostu jej ciąża nie jest jeszcze widoczna? ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie