Podobne artykuły

CARDI B W SEKSOWNEJ, CZERWONEJ BIELIŹNIE!

2019.01.28 08:02 | © Stars.pl

Cardi B po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów i... pokazała swoje seksowne ciało w skórzanej bieliźnie! Raperka opublikowała na swoim Instagramowym profilu nową fotkę, na której możemy zobaczyć ją w czerwonych, sięgających prawie do pasa szpilkach, czerwonej, skórzanej bieliźnie i... dopasowanym staniku! Gwiazda zakryła ramiona czerwoną skórzaną kurtką.

Cardi zdecydowała się również na zasłonięcie swojej twarzy przed lustrzanym odbiciem. Kiedy robiła selfie, trzymała telefon przy twarzy w taki sposób, żeby nie było jej widać. Nie trudno było jednak nie zauważyć jej zielonych paznokci, które kontrastowały z całą stylizacją!

Wiecie, że Cardi jest dziwakiem - napisała pod zdjęciem, trzymając rękę na biodrze. Przypominamy, że raperka jako jedna z niewielu kobiet show-biznesu nie wstydziła się pokazać ciała po urodzeniu dziecka! Trzeba przyznać, że jest wyjątkowo pewna siebie i uwielbia swoje ciało!

Co ciekawe, raperka opublikowała gorącą fotkę zaledwie dzień po tym jak... stanęła w obronie Offseta! Jeden z fanów napisał w sieci "Nie lubimy Offcheata". Na reakcję Cardi B nie trzeba było długo czekać. Raperka odpisała, że zarówno ona jak i ich 6 miesięczna córeczka Kulture go lubią. Odpowiedź wokalistki bardzo szybko zniknęła jednak z sieci.

Myślicie, że Cardi da mu kolejną szansę? Na razie musi zadowolić się seksownymi fotkami, które raperka publikuje w sieci...

Galeria fot. Instagram/iamcardibGaleria fot. Instagram/iamcardibGaleria fot. Instagram/iamcardib
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie