Podobne artykuły

BECKHAMOWIE PŁACĄ NAJWYŻSZE PODATKI W WIELKIEJ BRYTANII!

2019.01.28 10:04 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że księżna Meghan będzie musiała w najbliższym czasie podziękować swoim przyjaciołom! To właśnie Beckhamowie, płaconymi przez siebie podatkami, w pewnym sensie sponsorują bardzo drogie i luksusowe stroje Markle!

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Okres rozliczeń podatkowych, zbliża się wielkimi krokami. Kiedy będziecie wściekli, że musicie dopłacić kilkaset złotych podatku, z pewnością przypomnicie sobie ten artykuł! David Beckham i jego żona Victoria należą do grona osób płacących najwyższe podatki, w całej Wielkiej Brytanii!

Czytaj też: ARIEL WINTER SCHUDŁA PRZEZ... NARKOTYKI?

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Trzeba przyznać, że brytyjska rodzina królewska naprawdę wiele zawdzięcza sportowcowi i projektantce. David i Victoria płacą ogromne podatki! Jedne z najwyższych w Wielkiej Brytanii! W 2018 roku musieli zapłacić fiskusowi aż... 12,7 miliona funtów!

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Nie od dziś wiadomo, że Beckhamowie należą do grona najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii, co niestety nieodłącznie wiąże się z płaceniem ogromnych podatków! Przykładowo właściciel firmy Easyjet - Sir Steliosa Haji-Ioannou musiał zapłacić aż 20,7 milionów funtów, rodzina Warburtonów 14,5 miliona funtów, a właściciele sieci B&M Stores... 25,6 milionów funtów!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN WYCIĄGNĘŁA NAJCIĘŻSZE DZIAŁA PRZECIWKO TRISTANOWI I JEGO KOCHANCE!

W przeciwieństwie do wielu sławnych osób, Beckhamowie nie próbują wykręcić się od płacenia podatków. Niektórzy znajomi z show-biznesu powinni wybrać się do nich na kilka lekcji... ;)

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie