Podobne artykuły

CHRIS BROWN WYDAŁ KAWAŁEK O SPANIU Z INNĄ KOBIETĄ KAŻDEJ NOCY!

2019.01.28 12:03 | © Stars.pl

Po niedawnym oskarżeniu o gwałt, Chris Brown doszedł najwidoczniej do wniosku, że lepszy moment na wydanie piosenki o spaniu z wieloma kobietami, już nigdy nie nadejdzie. Raper wypuścił więc na Soundcloudzie kawałek Who Dis. Muzyk zamieścił w niej nawet fragment, w którym mężczyzna prosi kochankę żeby się ukryła, bo inaczej jego partnerka dowie się o zdradzie!

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Przypominamy, że kilka lat temu muzyk został już oskarżony o... pobicie kobiety! 10 lat temu pobił swoją ówczesną dziewczynę - Rihannę, a niedawno został oskarżony o zgwałcenie 24-letniej kobiety. Adwokat kobiety oficjalnie wyznał, że jego klientka była "pod presją" żeby przespać się ze światowej sławy piosenkarzem i z tego powodu doszło do "przymusowych stosunków seksualnych".

Czytaj też: Nowe fakty w sprawie Jarosława B.

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Po tym incydencie, Chris wypuścił własną linię koszulek z napisem That b*tch lyin. Niektórzy fani są zachwyceni jego pomysłem i chętnie pokazują się w koszulkach. Inni natomiast są przekonani, że zwolennicy Chrisa będą wykorzystywać koszulki do uciszenia i jednocześnie upokorzenia ofiar przemocy seksualnej.

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Wokalista oczywiście nie przyznaje się do popełnienia tego czynu i od razu kiedy dowiedział się o oskarżeniu, pozwał 24-latkę o zniesławienie. Raper zaprzeczył również temu incydentowi na swoim Instagramowym profilu. Muzyk napisał, że "to nieprawda", jednak zdecydował się na wykorzystanie zarzutów do wypromowania swojego najnowszego kawałka.

Czytaj też: Facet Edyty Górniak broni Bieniuka.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie