Podobne artykuły

CHRIS BROWN WYDAŁ KAWAŁEK O SPANIU Z INNĄ KOBIETĄ KAŻDEJ NOCY!

2019.01.28 12:03 | © Stars.pl

Po niedawnym oskarżeniu o gwałt, Chris Brown doszedł najwidoczniej do wniosku, że lepszy moment na wydanie piosenki o spaniu z wieloma kobietami, już nigdy nie nadejdzie. Raper wypuścił więc na Soundcloudzie kawałek Who Dis. Muzyk zamieścił w niej nawet fragment, w którym mężczyzna prosi kochankę żeby się ukryła, bo inaczej jego partnerka dowie się o zdradzie!

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Przypominamy, że kilka lat temu muzyk został już oskarżony o... pobicie kobiety! 10 lat temu pobił swoją ówczesną dziewczynę - Rihannę, a niedawno został oskarżony o zgwałcenie 24-letniej kobiety. Adwokat kobiety oficjalnie wyznał, że jego klientka była "pod presją" żeby przespać się ze światowej sławy piosenkarzem i z tego powodu doszło do "przymusowych stosunków seksualnych".

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Po tym incydencie, Chris wypuścił własną linię koszulek z napisem That b*tch lyin. Niektórzy fani są zachwyceni jego pomysłem i chętnie pokazują się w koszulkach. Inni natomiast są przekonani, że zwolennicy Chrisa będą wykorzystywać koszulki do uciszenia i jednocześnie upokorzenia ofiar przemocy seksualnej.

Galeria fot. Instagram/chrisbrownofficial

Wokalista oczywiście nie przyznaje się do popełnienia tego czynu i od razu kiedy dowiedział się o oskarżeniu, pozwał 24-latkę o zniesławienie. Raper zaprzeczył również temu incydentowi na swoim Instagramowym profilu. Muzyk napisał, że "to nieprawda", jednak zdecydował się na wykorzystanie zarzutów do wypromowania swojego najnowszego kawałka.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie