Podobne artykuły

PETE DAVIDSON ŻARTUJE Z WŁASNEGO PENISA I... ARIANY GRANDE!

2019.01.28 17:35 | © Stars.pl

Pete Davidson doszedł najwidoczniej do wniosku, że bazowanie na popularności swojej byłej dziewczyny, pozwoli mu utrzymać się w mediach na dłużej. Dzięki temu do tej pory regularnie dostajemy kolejne dawki jego żartów. Jednak czy po takim czasie, ktoś jeszcze się z nich śmieje?

Galeria fot. Instagram/petedavidsons

Kiedy Pete Davidson związał się z Arianą Grande, stał się o wiele bardziej rozpoznawalny i obecnie cieszy się ogromną popularnością. Fani z całego świata, śledzą praktycznie każdy krok wokalistki, dzięki czemu bardzo szybko poznali również Davidsona. Krótko po ich rozstaniu, komik najwidoczniej poczuł, że trach grunt pod nogami i... postanowił ogłosić, że ma depresje! Udało mu się wzbudzić litość zarówno fanów jak i swojej byłej! Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że komik pozbierał się po rozstaniu i... zaczął ponownie żartować z Ariany Grande!

Czytaj też: „Big Brother”: Zmiana w prowadzeniu nocnych relacji!

Galeria fot. Instagram/petedavidsons

Niestety od momentu rozstania, komik najwidoczniej nie znalazł lepszego tematu do żartów nic... swój związek z Arianą! Przypominamy, że kiedy jeszcze byli razem, Pete żartował, że podmienia swojej ukochanej tabletki antykoncepcyjne na tic-taki, a także, że kiedy jest przy niej „wciąż mu stoi”. Jeżeli faktycznie byłaby to prawda, wyobrażacie sobie ich w roli rodziców?

Galeria

W czasie jednego z ostatnich występów, Davidson po raz kolejny użył swojego asa i zaczął żartować z Ariany! Tym to już przesada! Komikowi przypomniało się, co jego była sądziła na temat jego... przyrodzenia!

Czytaj też: PETE DAVIDSON USUNĄŁ TATUAŻ, KTÓRY ZROBIŁ Z ARIANĄ GRANDE!

Dlaczego musiała wszystkim mówić, że mam wielkiego ch**a? Teraz każda dziewczyna, która zobaczy mojego penisa aż do końca mojego życia, będzie zawiedziona? - wyznał

Przypominamy jednak, że kiedy komik i wokalistka byli jeszcze razem, oboje równie chętnie i często opowiadali wszystkich szczegółach ze swojego życia prywatnego. Podobno Ariana nawet pochwaliła się kiedyś rozmiarem jego przyrodzenia na swoim Twitterze!

Czytaj też: PETE DAVIDSON BAWI SIĘ Z KANYE WESTEM!

Według nas po zakończeniu związku, nie powinno się już żartować z tak prywatnych rzeczy. Jak myślicie, co sądzi o tym Ariana? I czy takie żarciki w wykonaniu Davidsona jeszcze kogoś śmieszą?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie