Podobne artykuły

ZNANA WOKALISTKA WYTATUOWAŁA SOBIE HARRY'EGO STYLESA NA... POLICZKU!

2019.01.28 19:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Kelsy Karter jest jedną z największych fanek Harry'ego Stylesa! Niedawno opublikowała w sieci fotkę, na której możemy zobaczyć, że wokalistka ozdobiła swoją twarz w bardzo nietypowy sposób! Kelsy wytatuowała sobie Harry'ego Stylesa na... policzku!

Galeria fot. Instagram/kelsykarter

Nie da się ukryć, że Kelsy musi być ogromna fanką zespołu One Direction, z Harrym na czele! Najprawdopodobniej wokalistka uwielbia swojego idola aż do tego stopnia, że... już nigdy nie będzie chciała się z nim rozstać! Karter wytatuowała sobie wokalistę na policzku!

Czytaj też: Małgorzata Rozenek: Trudnym momentem jest powiedzenie sobie, że to już koniec.

Galeria fot. Instagram/kelsykarter

Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowy sposób okazywania uwielbienia swojemu idolowi. Jedno jest jednak pewne - Harry będzie towarzyszył Kelsy, najprawdopodobniej już do końca życia! Wokalistka zdecydowała się na wytatuowanie sobie jego podobizny na... twarzy!

Galeria fot. Instagram/kelsykarter

Mamo, zobacz co dałam sobie zrobić - napisała na swoim Instagramie

Czytaj też: Meghan trzyma Harry'ego pod pantoflem!

Nie od dziś wiadomo jednak, że Kelsy dosłownie szaleje za 1D. Wokalistka niejednokrotnie opowiadała na swoim Instagramowym profilu, jak bardzo podziwia Harry'ego! Dodała również, że bardzo podoba jej się podejście wokalisty do muzyki, a także, że jest pod wrażeniem, że udało mu się zrobić tak dużą, międzynarodową karierę.

Myślicie, że tatuaż Kelsy spodoba się Harry'emu?

Czytaj też: Farna & Jessie J

Polecane artykuły

Komentarze (5)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie