Podobne artykuły

INTERNAUCI ZNALEŹLI DEFEKT U KSIĘŻNEJ KATE!

2019.01.28 18:35 | © Stars.pl

Kilka lat temu cały świat dowiedział się o defekcie Meghan Fox. Aktorka przez wiele lat wstydziła się własnych kciuków! Meghan oficjalnie przyznała się jednak fanom, że cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Z tego powodu jej kciuki są zdeformowane i nie do końca wyrośnięte. Obecnie jednak wszystko wskazuje na to, że aktorka pogodziła się ze swoim defektem i nauczyła się z nim żyć.

Galeria fot. Forum

Niestety internautom szybko udało się znaleźć następny obiekt do obserwacji! Tym razem wybrali... księżną Kate! Trzeba przyznać, że zdjęciom Kate Middleton przyglądamy się już od wielu lat, jednak do tej pory nie zauważyliśmy tego szczegółu, który internauci niedawno wyłapali! Jesteście ciekawi o co właściwie chodzi?

Czytaj też: THOMPSON NIE ZDRADZAŁ KHLOE, BO MYŚLAŁ, ŻE JEST... SINGLEM?!

Galeria fot. Forum

Defektem księżnej jest... długość palców! Na fotce, na której księżna trzyma torebkę obiema rękami można zauważyć, że trzy palce - serdeczny, środkowy oraz wskazujący, są dokładnie tej samej długości!

Galeria fot. Forum

Internauci nie dają księżnej spokoju! Co prawda w większości przypadków to właśnie środkowy palec góruje nad resztą. Dłonie Kate Middleton wyglądają trochę inaczej! Jednak czy faktycznie można to nazwać defektem?

Czytaj też: KIM KARDASHIAN O CHOROBIE PSYCHICZNEJ KANYE WESTA

Galeria fot. Forum

Przypominamy, że długość palców to sprawa indywidualna i nikt nie powinien aż tak bardzo przeżywać wyglądu dłoni księżnej Kate. Wszystko wskazuje na to, że internauci mają po prostu za dużo wolnego czasu... ;)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie