Podobne artykuły

CARDI B WYBACZYŁA NIEWIERNEMU MĘŻOWI?!

2019.01.28 23:01 | © Stars.pl

W grudniu zeszłego roku, Cardi B poinformowała swoich fanów, że postanowiła rozstać się z Offsetem. W ciągu kolejnych tygodni, raper starał się robić wszystko, co w jego mocy, żeby tylko ukochana mu wybaczyła. Obecnie wszystko wskazuje na to, że raperka w końcu zmiękła!

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Okazuje się, że Cardi B i Offset mogą w najbliższym czasie ponownie zostać parą! Z jednej strony nie ma w tym żadnego sensu, ale raperzy znów są razem, chociaż jednak dalej osobno!

Czytaj też: YOUNES BENDJIMA CHCE ODZYSKAĆ KOURTNEY KARDASHIAN

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia, artystka poinformowała swoich fanów, że zamierza złożyć pozew o rozwód. To właśnie wtedy w sieci pojawiły się dowody na liczne zdrady rapera...

Galeria fot. Instagram/iamcardib

Kiedy Offset zdał już sobie sprawę, że stracił miłość swojego życia, postanowił jednak o nią zawalczyć! Trzeba przyznać, że praktycznie stawał na głowie, żeby tylko jego ukochana w końcu postanowiła mu wybaczyć.

Czytaj też: CARDI B ZNOWU ROZPIESZCZA SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Wszystko wskazuje na to, że po kilku tygodniach ciągłych starań, raperka zdecydowała się w końcu na pojednanie z Offsetem!

Cardi B jest tak silną osobą na zewnątrz, ale od wewnątrz jest naprawdę bardzo emocjonalną dziewczyną. Zaczyna zbliżać się do Offseta, ale jest bardzo ostrożna. Ta sytuacja złamała jej serce, ale czuje, że chce dać Offsetowi szansę. Widzi pracę, jaką wkłada, by ją odzyskać - wyznaje jedno ze źródeł Hollywood Life

Czytaj też: Kolejna Gwiazda broni Meghan!

Myślicie, że ostatecznie całkowicie mu wybaczy i odbudują jeszcze rodzinę?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie