Podobne artykuły

PARIS JACKSON PRZECHODZI ZAŁAMANIE NERWOWE!

2019.01.29 08:01 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że córka Michaela Jacksona załamała się po premierze filmu o ojcu. W dokumencie dokładnie pokazano większość przewinień popełnionych przez Jacksona, nic więc dziwnego, że film aż tak mocno wpłynął na jego córkę! Paris zdecydowała się nawet na skomentowanie zarzutów o pedofilię, które postawiono jej nieżyjącemu tacie. Rodzina jest zszokowana jej reakcją! Jesteście ciekawi co właściwie się stało?

Galeria fot. Instagram/parisjackson

25 stycznia odbył się festiwal filmowy Sundance. To właśnie wtedy swoją premierę miał dokument o Michaelu Jacksonie - Leaving Neverland. Trzeba przyznać, że czterogodzinny film jest naprawdę wstrząsający. Dokument opowiada o... kontaktach nieżyjącego już muzyka z nieletnimi! W filmie wprost zarzucono mu... pedofilię!

Czytaj też: PARIS JACKSON ATAKUJE TABLOIDY

Galeria fot. Instagram/parisjackson

Niestety pojawiły się w nim również szokujące zeznania świadków, a także opisy niektórych sytuacji, w których Michael Jackson podobno brał udział. W najbliższym czasie film będzie wyemitowany przez HBO. Obecnie w sieci zaczynają jednak pojawiać się już pierwsze opinie na jego temat. Niestety większość widzów przyznaje, że jest po prostu przerażona tym, co zobaczyła... Co ciekawe, na festiwalu publiczność nagrodziła tę produkcję owacjami na stojąco.

Galeria fot. Instagram/parisjackson

Michael Jackson był jedną z największych gwiazd w historii. Jednak po obejrzeniu "Leaving Neverland" będziecie przerażeni jego prawdziwym obliczem - to był zwyczajny potwór. Zdjęcia, które zobaczycie w filmie na zawsze zmienią sposób, w jaki myśleliście o królu muzyki pop - pisze Owen Gleiberman z Variety.

Czytaj też: Książę William nie chciał ślubu z Kate?!

Galeria fot. Instagram/parisjackson

W produkcji dwóch mężczyzn oświadcza nieżyjącego już Jacksona o... molestowanie seksualne, w czasie, kiedy byli jeszcze dziećmi. Przypominamy, że Neverland jest ranczem Jacksona, które znajduje się w Kaliforni. Jego nazwa nawiązuje do Nibylandii - zaczarowanej krainy Piotrusia Pana. Pierwsze doniesienia o tym, że muzyk zapraszał do niej na noc dzieci, pojawiły się już w 1993 roku!

Firma, która zarządza teraz majątkiem, a także prawami do dzieł Jacksona, bardzo szybko wydała oficjalne oświadczenie, w którym nazwała dokument:

Czytaj też: PARIS JACKSON O LEAVING NEVERLAND

skandaliczną i żałosną próbą zarobienia na Jacksonie

Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja wyjątkowo mocno odbiła się na psychice Paris Jackson. Córka Michaela załamała się, kiedy usłyszała jakie zarzuty postawiono jej ojcu. Rodzina i przyjaciele są obecnie przerażeni stanem Paris i nie ukrywają, jak bardzo się o nią martwią:

Czytaj też: Fatalna stylizacja Honoraty Skarbek

Paris jest kompletnie zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie. Otrząśnie się prędzej czy później, ale na pewno nie jest gotowa, by wypowiedzieć się przed kamerami na temat, który wciąż łamie jej serce – Mirror Mirror

Przypominamy, że Paris dopiero co opuściła szpital psychiatryczny. Dziewczyna ma również na swoim koncie próby okaleczania się. Nikogo nie powinno więc dziwić, że bliscy są przerażeni jej stanem...

Czytaj też: Popławska z wilkiem na smyczy.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie