Podobne artykuły

JAK MIESZKAJĄ BECKHAMOWIE?

2019.01.29 10:04 | © Stars.pl

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają wnętrza domu Victorii i Davida Beckhamów? Trzeba przyznać, że ich posiadłość jest naprawdę luksusowa! Można powiedzieć, że rodzina Beckhamów mieszka... jak w prawdziwym pałacu!

Galeria fot. Instagram

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy i celebryci kochają luksus. Zazwyczaj wnętrza domów, w których mieszkają robią ogromne wrażenie. Po obejrzeniu fotek z domu Beckhamów, jesteśmy przekonani, że należą do grona właścicieli najbardziej luksusowych posiadłości! Ich dom, który znajduje się w zachodniej części Londynu wygląda w środku jak... pałac!

Czytaj też: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek!

Galeria fot. Instagram

Victoria i David mieszkają w nim z trójką dzieci - Romeo, Cruzem i Harper. Victoria nigdy nie wyraziła zgody, żeby w ich domu pojawiły się kamery, czy aparaty fotoreporterów, jednak fotki, które od jakiegoś czasu publikuje na swoim Instagramowym profilu, pokazują naprawdę wiele! Media z Wielkiej Brytanii twierdzą, że posiadłość należąca do Beckhamów jest obecnie warta aż... 150 milionów złotych! Jesteście ciekawi jak wygląda w środku?

Galeria fot. Instagram

W domu znajduje się między innymi siłownia, piwniczka wypełniona winami, a także 6 łazienek, kryte i otwarte baseny, sala kinowa i aż 8 sypialni! Nie da się ukryć, że wszystkie meble znajdujące się w domu, a także starannie dobrane dekoracje są bardzo wysokiej jakości. Nie sprawia to jednak, że wnętrza są chłodne, wręcz przeciwnie, wygląda na to, że Beckhamowie mieszkają w niezwykle przytulnym gniazdku! Nic dziwnego, że starają się tam spędzać tyle czasu, ile to tylko możliwe.

Czytaj też: METAMORFOZA ELIZKI Z WARSAW SHORE

Galeria fot. Instagram

Jak Wam się podoba?

Galeria fot. Instagram
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie