Podobne artykuły

JAK MIESZKAJĄ BECKHAMOWIE?

2019.01.29 10:04 | © Stars.pl

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają wnętrza domu Victorii i Davida Beckhamów? Trzeba przyznać, że ich posiadłość jest naprawdę luksusowa! Można powiedzieć, że rodzina Beckhamów mieszka... jak w prawdziwym pałacu!

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy i celebryci kochają luksus. Zazwyczaj wnętrza domów, w których mieszkają robią ogromne wrażenie. Po obejrzeniu fotek z domu Beckhamów, jesteśmy przekonani, że należą do grona właścicieli najbardziej luksusowych posiadłości! Ich dom, który znajduje się w zachodniej części Londynu wygląda w środku jak... pałac!

Victoria i David mieszkają w nim z trójką dzieci - Romeo, Cruzem i Harper. Victoria nigdy nie wyraziła zgody, żeby w ich domu pojawiły się kamery, czy aparaty fotoreporterów, jednak fotki, które od jakiegoś czasu publikuje na swoim Instagramowym profilu, pokazują naprawdę wiele! Media z Wielkiej Brytanii twierdzą, że posiadłość należąca do Beckhamów jest obecnie warta aż... 150 milionów złotych! Jesteście ciekawi jak wygląda w środku?

W domu znajduje się między innymi siłownia, piwniczka wypełniona winami, a także 6 łazienek, kryte i otwarte baseny, sala kinowa i aż 8 sypialni! Nie da się ukryć, że wszystkie meble znajdujące się w domu, a także starannie dobrane dekoracje są bardzo wysokiej jakości. Nie sprawia to jednak, że wnętrza są chłodne, wręcz przeciwnie, wygląda na to, że Beckhamowie mieszkają w niezwykle przytulnym gniazdku! Nic dziwnego, że starają się tam spędzać tyle czasu, ile to tylko możliwe.

Jak Wam się podoba?

Galeria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. Instagram
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie