Podobne artykuły

WIEMY JAK MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY SPĘDZĄ WALENTYNKI!

2019.01.29 16:03 | © Stars.pl

W tym roku Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy będą obchodzić Walentynki jako małżonkowie! Dowiedzieliśmy się jednak, że nie będą ani trochę romantyczne...

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

14 lutego wszyscy zakochani obchodzą swoje święto. Większość par specjalnie na ten dzień planuje wyjątkowe, romantyczne niespodzianki. Wyjście do kina, kolacja, czy po prostu spędzenie miło czasu we dwoje. Niektórzy jednak będą musieli spędzić je osobno! Niestety w tym roku do tego grona dołączą Meghan Markle i książę Harry!

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ!

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

Przypominamy, że Meghan i Harry pobrali się w maju 2018 roku. Wielkimi krokami zbliżają się więc ich pierwsze walentynki, które jako świeżo upieczeni małżonkowie powinni spędzić razem! Niestety nie będą mieli takiej możliwości, ponieważ... książę Harry musi na ten czas wyjechać z miasta!

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

Mąż Meghan ma na ten czas zaplanowany wyjazd do Norwegii. Jako Kapitan Generalny Królewskich Marines, musi pojawić się na ćwiczeniach treningowych, które odbywają się co roku.

Czytaj też: Meghan i Harry ukradli konto na instagramie?!

Mogłoby się wydawać, że w przyszłym roku Meghan i Harry spędzą ten wyjątkowy dzień bardziej romantycznie. Przypominamy jednak, że w tym czasie będzie towarzyszyło im już Royal Baby, więc zapewne z wieczoru we dwoje również nic nie wyjdzie...

Współczujecie?

Czytaj też: Kolejna Gwiazda broni Meghan!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie