Podobne artykuły

ZNAMY PSEUDONIM KSIĘCIA GEORGE'A!

2019.01.29 12:03 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że syn księżnej Kate i księcia Williama jest obecnie ulubieńcem większości anglików! Na razie chłopczyk jest jednak jeszcze zbyt młody, żeby mógł świadomie przestrzegać obowiązującej w rodzinie królewskiej etykiety, co sprawia, że niektóre jego zachowania są naprawdę urocze!

Galeria fot. Instagram/theprincegeorgeofcambridge

Brytyjscy poddani uwielbiają księcia George'a głównie za jego dziecięcą szczerość. Dzięki temu, że jest jeszcze zbyt mały na przejmowanie się zasadami królewskiego protokołu, niektóre sytuacje z jego udziałem są wyjątkowo zabawne. Pamiętacie jeszcze jak mały George i jego kuzyn rozkosznie chichotali podczas ślubu księżnej Eugenii, albo kiedy wygłupiał się udając, że maszeruje w miejscu na jednej z imprez organizowanych przez przyjaciół rodziny królewskiej?

Czytaj też: KSIĄŻĘ HARRY MARTWI SIĘ O DZIECKO MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARREGO!!!

Galeria fot. Instagram/theprincegeorgeofcambridge

W ostatnim czasie mały książę po raz kolejny zwrócił na siebie uwagę mediów. Media z Wielkiej Brytanii raz na jakiś czas rozpisują się na temat pseudonimów, którymi nazywani są członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszystko wskazuje na to, że George doczekał się już swojego własnego!

Galeria fot. Instagram/theprincegeorgeofcambridge

Wszystko wyszło na jaw, kiedy syn księżnej Kate i księcia Williama, spędzał wraz siostrą, księżniczką Charlotte, czas ze swoją babcią - Carolą Middleton. Mały książę podszedł wtedy podobno do jednego z przypadkowych spacerowiczów i bardzo chciał pobawić się z jego pieskiem. Kiedy mężczyzna zapytał księcia jak ma na imię, George bez zawahania odpowiedział...

Czytaj też: Córka Luke'a Perry'ego zdązyła się z nim pożegnać.

Galeria fot. Instagram/theprincegeorgeofcambridge

Nazywam się Archie

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie