Podobne artykuły

Były mąż Joanny Krupy ma nową partnerkę!

2019.01.29 09:53 | © Stars.pl

Latem 2013 roku, Romain Zago i Joanna Krupa po długich przygotowaniach, wzięli bajeczny ślub. Niestety sielanka nie trwała długo, bo już w 2017 roku para się rozstała. Media donosiły, że mąż Krupy nie dotrzymał przysięgi małżeńskiej i to było powodem ich rozwodu. Modelka nie ukrywała, że był to dla niej cios i nie wyobrażała sobie czegoś takiego.

Galeria www.instagram.com/carolinadelgadofit

W wywiadzie dla czasopisna „Party” modelka mówiła: W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słuchać o innym rozwiązaniu. Nie spodziewałam się, że to wszystko się tak potoczy. Mój świat legł w gruzach, bo kochałam go nad życie. Teraz uczę się żyć na nowo.

Galeria www.instagram.com/carolinadelgadofit

„Party” dotarło również do informacji: Nieoficjalnie mówi się, że Romain zdradził żonę . Gdy ona wyjeżdżała do Polski, gdzie realizowała swoje projekty zawodowe, on rzekomo spędzał czas z pięknymi kobietami, z którymi też imprezował w swoim klubie. Podobno znajomi widywali go w sytuacjach, które żonatym mężczyznom nie powinny się zdarzać

Galeria www.instagram.com/carolinadelgadofit

Po nieudanym małżeństwie z Romainem, Joanna znalazła nową miłość, Douglasa Nunensa. W 2018 roku para pobrała się, więc krupa niedługo rozpaczała po byłym mężu. Romain Zago długo nie pokazywał się publicznie z żadna kobietą, aż do teraz!

Galeria www.instagram.com/romainzago

Dwa dni temu opublikował na sowim instagramie zdjęcie z nową partnerką Caroliną Delgado. Piękna blondynka z dużym biustem, długimi włosami, hollywoodzkim uśmiechem i jędrną pupą robi wrażenie. Kobieta typem urody jest podobna do Joanny Krupy i jak widać Romain lubi taki typ kobiet. Krupa polubiła post byłego męża, więc jak widać żyją w dobrych relacjach i kibicują sobie wzajemnie.

Galeria www.instagram.com/romainzago

Carolina jest mamą 10 letniej córki Camili, a zawodowo zajmuje się organizowaniem imprez okolicznościowych. Co widać po jej pięknym ciele, uwielbia uprawiać sport.

Galeria www.instagram.com/romainzago

Jak Wam się podoba nowa partnerka byłego męża Krupy?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie