Podobne artykuły

Natalia Siwiec pozuje z kiełbasą

2019.01.29 11:00 | © Stars.pl

Natalia Siwiec na swoim instagramie relacjonuje praktycznie wszystko co robi. Wyjazdy, zakupy, zabawy z córka, obiady z rodziną, wyjścia na zakupy. Na instagramie obserwuje ją milion followersów. Co chwilę Natalia reklamuje jakieś produkty na swoim story, ciuszki dla dzieci czy usługi. Nie może też zabraknąć zdjęć z imprez u znajomych.

Galeria www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Siwiec pojechała do Zakopanego z rodziną, gdzie imprezowała na urodzinach u Jankesa i jego narzeczonej. Najpierw Natalia wrzuciła zdjęcie w bluzce dużym dekoltem, które podpisała: No to siup na urodziny. Piórkowy wąż przybywa

Czytaj też: „Big Brother”: Natalia opuściła program.

Galeria www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Oczywiście nie obyłoby się bez zdjęcia z inprezy, ale dość dziwnej. Rozkraczona Siwiec opierająca się o Kasie Borkowską, narzeczoną Jankesa z rozburzona fryzurą, a przed nią... na stole kiełbasa. Celebrytka napisała: Ja się tylko zastanawiam co na stole robi taka samotna kiełbasa?!? Ewidentnie odwraca uwagę.

Galeria www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Internaucie nie mogli uwierzyć, że Natalia wrzuciła takie foto: Ktoś Ci zrobił włama na insta? Nie wierze, że taka fotę dodałaś.

Czytaj też: „Taniec z Gwiazdami”: „Wszystko ustawione i zrobione pod publikę.”

Siwiec odpisała: Dlaczego? Jest śmieszna i ja turlam się ze śmiechu patrząc na nią, więc dlaczego nie miałabym się tym z wami podzielić

Fani byli jednak bezlitośni: Uroki polskiej meliny. A gdzie flaszka? Ostro było, stan już niezbyt Okropne jest to zdjęcie i ja nie widzą na nim nic śmiesznego Okropna fota Ale jesteś rozczochrana Widzę, że ktoś się nieźle napił... Troche przesadzasz z ta fotką Porażka!

Czytaj też: „Taniec z Gwiazdami”: Pavlovic faworyzuje Radwańską

No cóż, naszym zdaniem zdjęcie nie należy do wyjatkowych, ale jak widać celebryta też człowiek...

A Was rozbawiła ta fotka?

Czytaj też: SEKSOWNA KHLOE KARDASHIAN POZUJE Z SIOSTRAMI!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie