Podobne artykuły

CHRISTINA AGUILERA POLECIAŁA W KOSMOS?

2019.01.29 19:21 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że gust niektórych światowej sławy gwiazd, do tej pory potrafi nas czasami zaskoczyć. Tym razem na kolana rzuciła nas najnowsza stylizacja Christiny Aguilery! Wokalistka wyglądała jakby właśnie wróciła z kosmosu!

Galeria fot. SPLASH NEWS

Trzeba przyznać, że gust i poczucie stylu niektórych gwiazd i celebrytów, są co najmniej... nietypowe! Christina Aguilera najwidoczniej zatęskniła za uwagą mediów i postanowiła zwrócić na siebie uwagę ruszając... w podbój kosmosu!

Czytaj też: KIT HARINGTON W DEPRESJI PRZEZ GRĘ O TRON!

Galeria fot. SPLASH NEWS

W ostatnim czasie, w amerykańskich mediach pojawiły się plotki, że Christina najprawdopodobniej w najbliższym czasie obejmie rezydenturę w Las Vegas. Niedawno artystka zdecydowała się w końcu na skomentowanie tych doniesień! Jednak tym razem to nie jej wypowiedź przyciągnęła uwagę...

Kiedy Aguilera wychodziła ze studia nagraniowego, wyglądała jak... postać z innej planety! Artystka praktycznie od stóp do głów owinęła się świecącym sreberkiem i wyglądała dokładnie jak jakby dopiero co wróciła z... kosmosu!

Czytaj też: ORLANDO BLOOM POPROSIŁ KATY PERRY O RĘKĘ!

Dopełnieniem jej wyjątkowej stylizacji były oczywiście buty! Do świecącego, foliowego płaszcza, wokalistka dobrała... białe kozaczki! Tym razem nie dało się jej nie zauważyć, a kosmiczna stylizacja z pewnością zostanie zapamiętana na długo!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie