Podobne artykuły

CHRISTINA AGUILERA POLECIAŁA W KOSMOS?

2019.01.29 19:21 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że gust niektórych światowej sławy gwiazd, do tej pory potrafi nas czasami zaskoczyć. Tym razem na kolana rzuciła nas najnowsza stylizacja Christiny Aguilery! Wokalistka wyglądała jakby właśnie wróciła z kosmosu!

Galeria fot. SPLASH NEWS

Trzeba przyznać, że gust i poczucie stylu niektórych gwiazd i celebrytów, są co najmniej... nietypowe! Christina Aguilera najwidoczniej zatęskniła za uwagą mediów i postanowiła zwrócić na siebie uwagę ruszając... w podbój kosmosu!

Galeria fot. SPLASH NEWS

W ostatnim czasie, w amerykańskich mediach pojawiły się plotki, że Christina najprawdopodobniej w najbliższym czasie obejmie rezydenturę w Las Vegas. Niedawno artystka zdecydowała się w końcu na skomentowanie tych doniesień! Jednak tym razem to nie jej wypowiedź przyciągnęła uwagę...

Kiedy Aguilera wychodziła ze studia nagraniowego, wyglądała jak... postać z innej planety! Artystka praktycznie od stóp do głów owinęła się świecącym sreberkiem i wyglądała dokładnie jak jakby dopiero co wróciła z... kosmosu!

Dopełnieniem jej wyjątkowej stylizacji były oczywiście buty! Do świecącego, foliowego płaszcza, wokalistka dobrała... białe kozaczki! Tym razem nie dało się jej nie zauważyć, a kosmiczna stylizacja z pewnością zostanie zapamiętana na długo!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie