Podobne artykuły

JUSTIN I HAILEY BIEBER WEZMĄ ŚLUB... W TROPIKACH!

2019.01.29 19:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Justin i Hailey Bieber są jedną z najbardziej niezdecydowanych par show-biznesu. Może tym razem wersja ślubu, na którą się zdecydowali będzie ostateczna?

Hailey i Justin do tej pory szukają idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele. Nie da się ukryć, że sprawa dotycząca ich ślubu jest niezwykle tajemnicza! Wiadomo jednak, że w najbliższym czasie, zakochani planują ślub kościelny!

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że Hailey i Justin w dalszym ciągu nie wybrali jeszcze idealnego miejsca zarówno na uroczystość ślubną jak i wesele. Niedawno wyszło na jaw, że... zdecydowali się na ślub w tropikach! Niestety w ciągu ostatnich tygodni, kilka razy zmieniali zdanie, więc ślub na plaży to jeszcze nic pewnego.

Amerykańskie media są przekonane, że zakochani wybrali plażę na... Bahamach! Ceremonia ślubna najprawdopodobniej odbędzie się w kwietniu, bądź maju tego roku. Przypominamy, że modelka już od jakiegoś czasu jest w stałym kontakcie z organizatorem wesel. Justin może więc być pewny, że każdy, nawet najmniejszy szczegół będzie dopięty na ostatni guzik.

Mimo, że są już małżeństwem, oboje chcą, żeby ich wesele było idealne. Hailey ściśle współpracuje z organizatorem ślubu. Jest bardzo podekscytowana planem ślubu - piszą amerykańskie media

Myślicie, że ślub w tropikach to ostateczna wersja, czy zakochani zmienią jeszcze koncepcję?

Galeria fot. Instagram/jaileysprivacyGaleria fot. Instagram/jaileysprivacyGaleria fot. Instagram/jaileysprivacyGaleria fot. Instagram/jaileysprivacy
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie