Podobne artykuły

JUSTIN I HAILEY BIEBER WEZMĄ ŚLUB... W TROPIKACH!

2019.01.29 19:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Justin i Hailey Bieber są jedną z najbardziej niezdecydowanych par show-biznesu. Może tym razem wersja ślubu, na którą się zdecydowali będzie ostateczna?

Galeria fot. Instagram/jaileysprivacy

Hailey i Justin do tej pory szukają idealnego miejsca na swoje wymarzone wesele. Nie da się ukryć, że sprawa dotycząca ich ślubu jest niezwykle tajemnicza! Wiadomo jednak, że w najbliższym czasie, zakochani planują ślub kościelny!

Czytaj też: NOWE PIOSENKI JUSTINA BIEBERA JUŻ W WAKACJE?!

Galeria fot. Instagram/jaileysprivacy

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że Hailey i Justin w dalszym ciągu nie wybrali jeszcze idealnego miejsca zarówno na uroczystość ślubną jak i wesele. Niedawno wyszło na jaw, że... zdecydowali się na ślub w tropikach! Niestety w ciągu ostatnich tygodni, kilka razy zmieniali zdanie, więc ślub na plaży to jeszcze nic pewnego.

Galeria fot. Instagram/jaileysprivacy

Amerykańskie media są przekonane, że zakochani wybrali plażę na... Bahamach! Ceremonia ślubna najprawdopodobniej odbędzie się w kwietniu, bądź maju tego roku. Przypominamy, że modelka już od jakiegoś czasu jest w stałym kontakcie z organizatorem wesel. Justin może więc być pewny, że każdy, nawet najmniejszy szczegół będzie dopięty na ostatni guzik.

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

Galeria fot. Instagram/jaileysprivacy

Mimo, że są już małżeństwem, oboje chcą, żeby ich wesele było idealne. Hailey ściśle współpracuje z organizatorem ślubu. Jest bardzo podekscytowana planem ślubu - piszą amerykańskie media

Myślicie, że ślub w tropikach to ostateczna wersja, czy zakochani zmienią jeszcze koncepcję?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER SKRYTYKOWANY PRZEZ FANÓW

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie