Podobne artykuły

Jest data i miejsce koncertu Artyści przeciw nienawiści!

2019.01.29 18:10 | © Stars.pl

Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia, został zamordowany Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, przez szaleńca, który wtargnął na scenę i dźgnął Adamowicza kilkukrotnie nożem w brzuch. Mimo tego, że akcja reanimacyjna się udała, a Adamowicz przeszedł kilkugodzinna operację, którą przeżył, zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń.

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Po tych tragicznych wydarzenia Polacy zaczęli mówić „stop nienawiści”. Doda zainicjowała koncert charytatywny- artyści przeciw nienawiści. Zaapelowała na swoim instagramie do kolegów z branży, by przyłączyli się do niej i wspólnie zrobili coś dobrego. Piosenkarka na odzew nie musiała długo czekać.

Czytaj też: SHAWN MENDES JEST GEJEM?!

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Poinformowała, że ponad 100 artystów wyraziło chęć udziału w przedsięwzięciu, m.in.: Kasia Wilk, Kasia Cerekwicka, Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Basia Kurdej-Szatan, Patrycja Kazadi i wielu innych.

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci

Są jednak też takie gwiazdy, które w koncercie udziału nie wezmą i powiedziały o tym otwarcie, m.in. Agnieszka Chylińska czy Edyta Górniak.

Czytaj też: JORDYN WOODS JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ... RASISTÓW?!

Mimo negatywnej odpowiedzi kilku artystów Doda poinformowała, że przygotowania do koncertu trwają w najlepsze. 22.01 na instagramie na profilu „artysciprzeciwnienawisci” pojawiło się oświadczenie informujące: Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów.

Jak wyraźnie jest napisane na profilu, koncert ma być charytatywny, czyli tak jak na początku zapowiadała Doda: Spotkanie na jednej scenie kilkudziesięciu artystów jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym ale także finansowym. Chcemy jednak podkreślić, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych.

Czytaj też: IRINA SHAYK W ŁÓŻKU Z PÓŁNAGIM MĘŻCZYZNĄ

Dzisiaj na instagramie pojawił się oficjalny komunikat o dacie i miejscu długo wyczekiwanego artystycznego przedsięwzięcia. Koncert odbędzie się 27.02.2019 r. w Atlas Arena w Łodzi. Jak jest napisane pod zdjęcie: Koncert WSZYSTKICH ARTYSTÓW, ponad podziałami. Kto wystąpi 27.02? Od jutra na bieżąco będziemy Wam przekazywać kolejne szczegóły...

Czekamy z niecierpliwością! A Wy?

Czytaj też: KOURTNEY KARDASHIAN ŚWIĘTUJE URODZINY ZE SCOTTEM DISICKIEM I... SOFIĄ RICHIE!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie