Podobne artykuły

Kate i Meghan kontra hejt w internecie.

2019.01.29 20:00 | © Stars.pl

Od kiedy w rodzinie królewskiej pojawiła się Meghan Markle, Kate Middelton odeszła na na drugi plan. Większość informacji na temat obu Pań dotyczą ich kłótni, konfliktów, różnic charakterów czy podejrzenia o kolejną ciąże, lub ciąże udawaną. Doniesienia o trudnym charakterze Meghan kontra sztywniactwo Kate.

Galeria East news

Najpierw doniesienia o czwartej ciąży Kate, później o tym, że nie chce ona mieć już dzieci, następnie konflikt z Meghan i kłótnie w pałacu królewskim. Następnie na tapecie pojawiła się ciąża Meghan. Do dzisiaj media uważają, że ta wynajęła surogatkę, a sama ciąże udaje.

Czytaj też: Kate i Meghan unikały się jak ognia!

Galeria Getty

Niestety obie Księżne zostały ofiarami potężnego hejtu w internecie. Królowa Elżbieta ma dość oczerniania członków jej rodziny, dlatego powołała specjalną grupę do walki z hejtem internetowym.

Galeria Getty Images Entertainment/Frederick M. Brown/Getty Images

Jak informuje magazyn „Hello” osoby te spędzają kilkadziesiąt godzin w tygodniu na usuwaniu niepochlebnych komentarzy skierowanych w Księżne. Najważniejsze dla nich jest usuwanie komentarzy rasistowskich i seksistowskich.

Czytaj też: Kate i Meghan zakopały topór wojenny?

Jak się okazuje największe wojny toczą fani Kate z fanami Meghan. Nie przestają oni kłócić się która Księżna jest lepsza, która ma gorszy charakter, czy która przynosi wstyd rodzinie.

Wychodzi na to, że mimo wszystko, to zwolennicy rodzinny królewskiej hejtują jej członków, a za zespół walki z hejtem też płacą sami, bo przecież to Anglicy utrzymują ich ze swoich podatków:)

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KATE MIDDLETON SIĘ NIENAWIDZĄ?!

Co o tym myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie